Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3693 miejsce

Islamiści dokonają masakr w Europie i USA. To już pewne! Część 1

„Niech żyje wielki naród niemiecki!” – tak wołał największy spośród Francuzów, generał de Gaulle – orędownik Europy bez wojen, pojednania i równoprawnej współpracy wszystkich Europejczyków. Bo wiedział: jakie będą Niemcy taka będzie Europa.

Podczas pochodów Pegidy niektórzy ludzie niosą krzyże, aby podkreślić swoją tożsamość - wbrew hierarchom wyznań państwowych. / Fot. nieznanyNa początek ten równie krótki co wstrząsający film. W Essen – największym mieście Zagłębia Ruhry dokonano publicznej egzekucji dwóch więźniów państwa terrorystów: kobiety i mężczyzny. Ubranych w szkarłatne szaty, znane z urzynania głowy nożem przed kamerą, oprawcy prowadzą ulicami miasta wykrzykując: „Zdychaj! Chrześcijańska suko!” oraz „Na nic lepszego nie zasłużyłeś! Ty zdrajco Mahometa!” Następnie rzucają ich na kolana. Kobietę zabijają wystrzałem w tył głowy, a mężczyźnie podrzynają gardło szablą na oczach oniemiałych i sparaliżowanych strachem przechodniów.Muzułmanie ostrzegają Niemcy i świat przed wojującym islamizmemTo na szczęście tylko teatr uliczny w wykonaniu mówiących bezbłędnie po niemiecku muzułmanów-szyitów, a także Kurdów – przeciwników ISIS, w tym uchodźców z Iraku i Syrii. To na razie tylko teatr – ostrzegają aktorzy. Zarazem wołają wielkim głosem: „Ogromna ilość wydarzeń i budzących grozę procesów, które zapełniają doniesienia na temat spraw międzynarodowych, a także osobiste doświadczenia wielu z nas, wykazały w ostatnich latach, a najpóźniej po 11 września 2001, że ektremiści poruszają się zupełnie swobodnie wśród nas, normalnych ludzi, budują swoje siatki, a nawet są w stanie szkolić swe złowrogie zastępy!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (34):

Sortuj komentarze:

Dwóch islamistów zostało zastrzelonych prze komandosów tej nocy w Belgii. Jednostak specjalna policji zlikwidowała ich w wyniku strzelaniny podczas próby aresztowania. Podejrzani mieli przygotowywać rzeź policjanntów. Tyle oficjalbóne doniesienia. Sprawa jest dość daleka od jasności. Nie podano dotąd kim jest trzecia, ciężko ranna ofiara itd.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jaki stąd wniosek? Ja wyciągam przede wszystkim ten jeden. Narobiono koszmarnych błędów i teraz można walczyć już tylko o ziemię, którą ma się pod sobą. Należy zacząć to robić w sposób zorganizowany, dikladnie przemyślany i wspólnie. Zanim dojdzie do tego, że każdy z osobna będzie musiał walczyć o życie. Jeszcze trochę upartego trwania w błędach, które do tego wszystkiego dprowadziły i dojdzie do tej ostatniej sytuacji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Drogi Przyjacielu Ojczyzny! Stoimy w obliczu olbrzymiego, historycznego bankructwa. Zbankrutował Zachód, zbankrutował Wschód i zbankrutowało Południe. Zachód porzucił brzemię białego człowieka i poczytuje sobie za chlubę zachowania na poziomie trzynastolatka odbierającego kanapki młodszym kolegom. Wschód sprzedał swoje leninowskie zasady i pomoc ludom kolorowym za ropę po cenie wolnorynkowej. Południe płonie pożarem barbarzyńskich wojen na gruzach marzeń związanych z niepodległością. W sposób w gruncie rzeczy naturalny ludzie lgną do tego, od czego wyszli, co - jak im się przynajmniej wydaje - nie zawiodło.

To bankructwo nie dotyczy tylko kilku krajów: Chin, Indii, może Rosji i Brazylii.

Pokolenie temu z okładem ludzie jeszcze wierzyli w Postęp, w oświatę, demokrację, łagodzące tarcia skutki zeświecczenia (jeśli nie ateizacji). Wszystko to prysło. Sic transit gloria mundi - tak przemija chwała tego marnego świata.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wybaczcie, ale ja sobie pozwolą powielić swój komentarz spod link

"Ja przyczyny działania islamskich terrorystów doszukiwał bym się w stosunkach społecznych. Przyczyna ta nie jest tak oczywista, jak przyczyna powstań, czy rewolucji wzniecanych przeciwko upodleniu człowieka, przez człowieka. Chociaż stosunków międzyludzkich, społecznych, za dobrze nie znam, to jednak z tego co wiem, to wiem, że tam zwykły człowiek jest traktowany jak narzędzie do zaspokajania potrzeb szejków. A w Islamie - być może w wyniku ludzkiej niemocy, słabości, a przede wszystkim niezadowolenia z bycia narzędziem, jak też chęci doczekania, lepszego traktowania - rozwinął się kult rajskiego życia w świecie pośmiertnym. Widoki rajskiego życia po śmierci poskutkowały utratą chęci do życia. Życie dla muzułmanina - co trzeba, w tym miejscy zaznaczyć - upodlonego nie przedstawia takiej wartości jak dla nas - Europejczyków, bo dla niego raj zaczyna się po śmierci. Podejrzewam, że to oczekiwanie wejścia do raju podsycają islamscy duchowni, którzy poszeptują swoim wiernym, że wszystko złe pochodzi od innowierców i to ich trzeba niszczyć, z nimi walczyć, nie dbając o życie doczesne, bo te rajskie dopiero się zacznie, po utraceniu doczesnego w walce z innowiercami. Jest to trochę pokręcone, zawiłe a nawet może się wydawać niedorzecznością, ale ja bym radził specjalistom, bliżej się przyjrzeć wspomnianym przyczynom. Dlatego tak uważam, że źródłami krwawych rozrachunków zazwyczaj są krzywdy jakich ludzie doznawali, doznają od innych współziomków. To krzywdy, wcześniej czy później odbijają się krwawymi echami po świecie."

Zaznaczę, że przyczyna, w której ja upatruję generowanie terrorystycznych zachowań nie jest tak oczywista i nie daje się w prosty sposób ustalić zależności pomiędzy nią a zachowaniami dżihadystów. Być może jestem w błędzie. Być może wątek religijny ma większy wpływ na ich zachowanie. Tyle tylko, ze tam jest bieda, że człowiek prosty - jak wspomniałem - nie ma żadnych praw. Być może dochodzą do tego jakieś zabiegi mające na celu wzrost popytu na militaria, bo im więcej wojujących tym większe zapotrzebowanie na broń wszelakiego rodzaju. Wprost nie chce mi się wierzyć, żeby akty terroru były popełniane przez natchnionych wyznawców Mahometa. Chyba, ze był on wcielonym lucyperem i nawet pośmiertnie nie poprzestał oddziaływać na swych wyznawców, zachęcając ich do siania nienawiści, grozy i śmierci. Nie widzę innego wyjścia, poza likwidacją dostaw militariów, a nawet niszczeniem firm zaopatrujących dżihadystów w broń. Co jeszcze bym zrobił, gdyby mnie przyszło podjąć działania przeciwko ludziom o postawach, jakie reprezentują terroryści islamscy, to bym podjął szeroko zakrojoną akcję szerzenia oświaty na wszystkie tereny zamieszkałe przez Arabów. Odnoszę wrażenie jakoby większość arabskiej ludności tkwiła w średniowieczu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Podwójny akt terroru w Paryżu spowodował zaostrzeniem a nie ząagodzenie walki z przeciwnikami islamizacji. Oto przykład:

http://www.tagesschau.de/inland/pegida-207~magnifier_pos-0.html

Osobiście widzę tu tylko jedno wytłumaczenie. Prawicowa lewica i lewicowa prawica, które wytworzyły warunki do tego, że wróg nie stoi bynajmniej u bram, gdzieś w wymazanym z mapy świata Kurdystanie, ale otwarto dlań na oścież wszystkie bramy niezdobytej niegdyś twierdzy, obawia się utraty władzy i rozliczenia za wszystko po kolei. Od zbankrutowanej w obie strony (tak z punktu widzenia sytuacji życiowej większości środowisk przybyszów z Azji i Afryki jak też narodów-gospodarzy) polityki imigracyjnej po astronomiczne długi i niepunktualne pociągi. Jednak tak samo jak wyżej przedstawione karykatury nie są nawet trochę zabawne tak też fala kłamstw propagandowych ani nawet nie dające się z góry wykluczyć represje wobec przeciwników tej władzy nie powstrzymają nadciągającej kontrrewolucji.

Temat na dalsze rozważania, w tym również na temat tego, jak i na ile można oddzielać islam od islamizmu, a ten drugi od terroryzmu. Na razie ćwiczenie umysłowe samodzielnego myślenia: Na ile można oddzielić alkoholizm od alkoholu, zaś alkoholizm od awanturowania się i rękoczynów po pijanemu?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przed chwilą opublikowałem ten artykuł w autorskim tłumaczeniu na niemiecki:

http://www.news4press.com/Die-Islamisten-werden-Metzeleien-in-Euro_865091.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Grzegorz, jakich "islamistów"? Bądź poprawny politycznie... :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Państwo Islamskie w Nigerii dokonało w tym czasie rzezi 20 tysięcy ludzi, a strona ukraińska wzięła na siebie zbrodnię wznowienia działań zbrojnych wojny domowej (akurat na prawosławne Boże Narodzenie; znać komu slużą). Kamerun zwrócił się już o udzielenie mu zbrojnej pomocy, ponieważ watahy islamistów zbliżają się do granic tej byłej kolonii francuskiej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak to teraz będzie z ich duszami? Z jednej strony pomścili Mahometa (jako pierwsi!) no i pomścili się na Izraelu. Z drugiej potępiają ich na wyścigi przywódcy muzułmańscy od Londynu po Rijad. Arabia Saudyjska to państwo cywilizowane, praworządne. Właśnie ubiczowano tam publicznie jednego takiego co napisła parę słów za dużo na temat prawdziwej wiary. Teraz będzie mógł sobie poleżeć na brzuchu i wszystko przemyśleć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No... to chłopaki teraz poszaleją z tymi dziewicami, co to w nagrodę "na bank" dostaną u Allaha...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.