Facebook Google+ Twitter

Islamiści dokonają masakr w Europie i USA. To już pewne! Część 2

"Skoro wasza wolność słowa jest bezgraniczna to przygotujcie się na nasz bezgraniczny odwet!" - tak odpowiedział prawdziwy, a nie dyplomatyzujący świat islamu na kolejną serię karykatur Posłańca Boga. Politpoprawność jest naga i bezsilna.

Tak pewien satyryk-amator przedstawił swoje obawy po aktach terroru w Paryżu. / Fot. Just to LookPopatrzmy na zapał z jakim islamiści urządzili w Turcji demonstracyjną modlitwę za dusze swoich „wojujących męczenników” zastrzelonych w Paryżu. Modlitwę, po której nastąpił pochód apologetów islamistycznego terroryzmu:Dla porównania warto przyjrzeć się anemicznej manifestacji niemieckich Turków i Turczynek pod biurowcem, w którym mieści się redakcja tygodnika ilustrowanego „Bild”:

https://www.youtube.com/watch?v=j4xwwXggFe

Znającym język angielski mogę doradzić zapoznanie się z równie mało przekonującą argumentacją pewnej ładnej (mówiącej przy tym z pięknym, atlantyckim akcentem) muzułmanki ze Stanów Zjednoczonych, dowodzącej jakoby islamizm w Europie wynikał wyłącznie z biedy przybyszów z Bliskiego Wschodu:

https://www.youtube.com/watch?v=N5KoUvr1Idc

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

Panie Wiesławie, serial usypia czujność Europejczyków i rozbudza nacjonalistyczne ciągoty w Turkach.
Nie należy też zapominać, że ta wspaniała historia islamu (jak raczył pan napisać) ocieka krwią, podobnie jak ocieka nią wspaniała historia chrześcijaństwa.
Podziwiajmy wszystkie narody, ale brońmy własnego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Islam to także wspaniala kultura i historia i warto wiedzieć że przebija się ona doświadomości europejczyków także poprzez serial Wspaniałe Stulecie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Konopka, wolność słowa w pańskim wykonaniu jest doprawdy bezgraniczna i nie musi się liczyć z nikim ani z niczym. Spieszę z gratulacjami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Wasiluk cóż p. uczynili złego cywilni Ukraińcy, że ich nienawidzi tak jak kryminaliści nasłani przez Putina.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję za radę. Właśnie myślę nad nową strategią i taktyką...

Komentarz został ukrytyrozwiń

/ Nie będę zaś się wypowiadał na temat dlaczego kogut pomylił godzinę w Pcimiu Dolnym i dlaczego Johny Je-Je-Je nie przyjedzie do Polski albo czemu panna Frania nie wyszła dotąd za mąż za Florka./

Ale czyż, Panie Grzegorzu, nie liczy się tak podnoszona przez Pana skuteczność?
Proszę pomysleć o tym, jak "odrealnione" muszą być Pana teksty dla kanapowca z pilotem w ręku lub studenta między imprezami. Można przyjąć taktykę, owszem, że kieruje się słowa do tych już deczko "świadomych" i że ta grupa będzie się magicznie zwiększać. Ale można przyjąć też strategię inną. Na przykładach znacznie bliższych, a przez to rzeczywiscie "realnych", pokazać kłamstwo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zaś w najbliższym czasie postaram się napisać o narastaniu lewackiego terroru w Niemczech, tolerowanego przez państwo w nadziei, że pomoże pomóc stłmić ruch sprzeciwu. Patrz np.:

http://www.news4press.com/Linksextremisten-rufen-zur-T%C3%B6tung-von-PE_865792.html

Jak również o tym jak znacznie nasilą się teraz okrucieństwa wojny u naszych południowo-wschodnich sąsiadów i kto za to odpowiada. Postaram się zaś to zrobić najlepiej i najskuteczniej jak potrafię. W tym celu zabieram się dzisiaj powoli ponownie do pracy. Nie będę zaś się wypowiadał na temat dlaczego kogut pomylił godzinę w Pcimiu Dolnym i dlaczego Johny Je-Je-Je nie przyjedzie do Polski albo czemu panna Frania nie wyszła dotąd za mąż za Florka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Konopka zobacz p. co robili "polscy bandyci" biednym, bezbronnym Niemcom wg niemieckich gazet, radia i kroniki filmowej w czasach ministra Goebbelsa.

Tymczasem wystarczy spojrzeć na mapkę z zaznaczonymi pozycjami armii powstańczych i wojsk cara Piotra Krwawego z dowolnego źródła, wziąć rzeczywistą albo wirtualną linijkę, uwzględnić skalę zamieszczonej mapy i zasięgnąć wiedzy odnośnie zasięgu ognia prowadzonego przy użyciu wyrzutni "Grad" i "Uragan". Wystarczy, aby uznać za bardziej niż prawdopodobne twierdzenie strony rosyjskiej, że pociski zostały wystrzelone (być może omyłkowo, np. w wyniku zakłócenia przesyłu namiarów do strzelania przez radio) z wyrzutni ukraińskich.

Każdy, kto umie myśleć samodzielnie zwróci też uwagą na to, jak wielkie środki masowego przekazu państw NATO udawały, że nie wiedzą o ofiarach cywilnych w wyniku ostrzału i zbpmbardowania (półtonowymi bombami!) bloków mieszkalnych na osiedlach Doniecka i Gorłowki, ale teraz trąbią na komendę o jatce w Mariupolu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Wasiluk zobacz p. co robi Putin w Europie, morduje niewinnych ludzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak już będzie... do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej... Religie są OK, tylko ta cholerna extrema... Ten radykalizm nieuczesany...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.