Facebook Google+ Twitter

"Islandzka opowieść" we Wrocławiu

Maja Husko, ponownie we Wrocławiu, prezentuje swoje fotografie z Islandii. Wystawę otworzy wyjątkowy wernisaż, na który składać się będzie dyskusja panelowa i występ Justyny Piotrowskiej.

Zdjęcia zachwycają jak sama Islandia... / Fot. Maja HuskoMimo wielu atrakcji, które przygotowali organizatorzy dla zwiedzających, niekwestionowaną gwiazdą piątkowego wieczoru będzie Maja Husko – znana wrocławianom z poprzedniej wystawy w OKISie „Moja Islandia”. Autorka postanowiła zaspokoić niedosyt zwiedzających związany z liczbą zdjęć na tejże wystawie. Tym razem obejrzymy 50 zdjęć z magicznej Islandii.

Wernisaż wystawy zostanie połączony z dyskusją panelową, poprowadzoną przez znanych fotografów i pracowników naukowych Wydziału Filozofii Uniwersytetu Wrocławskiego. Uczestnicy rozmowy spróbują odpowiedzieć na pytanie, czy fotografia może być uznana za sztukę wyższą? Zdjęcia Mai Husko będą w tym sporze mocnym argumentem. W piątek wystąpi Justyna Piotrowska i uraczy nas śpiewaną poezją.

Maja Husko, w latach 1998-2002 studiowała w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi, na Wydziale Realizacji Obrazu Filmowego, Telewizyjnego i Fotografii. Obecnie współpracuje z kwartalnikiem "Moda i Styl" oraz anglojęzycznym tygodnikiem "The Warsaw Voice" (suplement dolnośląski "The Wrocław Voice"). Od czterech lat jest licencjonowanym pilotem paralotni. Największe pasje to podglądanie i utrwalanie życia w kadrze.

Serdecznie zapraszam na wernisaż wystawy zdjęć Mai Husko, który odbędzie się w piątek (4 kwietnia 2008 r.) o godz. 18:30 w Ośrodku Działań Twórczych "Światowid" Wrocław ul. Sempolowskiej 54 A, Kafejka Artystyczna. Jestem wielkim orędownikiem twórczości Mai Husko i myślę, że Wy również po tej wystawie nimi się staniecie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.