Facebook Google+ Twitter

ITI chce sprzedać Legię Warszawa?

Holding ITI jest gotowy sprzedać udziały w Legii Warszawa – podaje serwis dealreporter.com. – Nie ma żadnej oferty sprzedaży Legii. Nie istnieją żadne dokumenty, w których zapisane by były punkty dotyczące sprzedaży KP Legia - dementuje Paweł Kosmala, członek zarządu ITI.

Piłkarze Legii w trakcie przygotowań do meczu. / Fot. PAP/Bartłomiej Zborowski– Trzeba też pamiętać, o czym Grupa ITI od początku powtarzała, że warunkiem tego, w jaki sposób finansowana jest Legia jest nowy stadion, który ma powstać przy Łazienkowskiej. Stadion Legii jest bardzo ważny, a bez niego nie da się stworzyć klubu na europejskim poziomie. Na szczęście na razie wszystko idzie w dobrym kierunku i nie ma żadnej oferty sprzedaży Legii – mówi Kosmala.

Informację o sprzedaży Legii podał jako pierwszy serwis dealreporter.com. Jan Wajchert miał powiedzieć, że klub staje się bardzo kłopotliwy i niewygodny dla włodarzy klubu. Według doniesień serwisu grupa ITI wyceniła wstępnie klub na 100 mln zł. W 2004 r., gdy spółka przejmowała akcje Legii, spłaciła długi sięgające 20 mln zł, nie zabrakło również nowych inwestycji (transfery, infrastruktura - przyp.red.). Wejchert dodaje, że Grupa ITI będzie uważnie przyglądała się ewentualnym nabywcom.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

sd
  • sd
  • 12.07.2011 00:24

do piachu z tym chuligańskim klubem

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.