Facebook Google+ Twitter

ITI odchodzi z Legii. Jest nowy właściciel!

Grupa kapitałowa z Bogusławem Leśnodorskim na czele wykupiła Legię Warszawę od koncernu medialnego ITI. Do porozumienia doszło wczoraj po południu. Jeszcze dziś z tej okazji ma być zorganizowana specjalna konferencja prasowa.

 / Fot. By Kleszczu (Own work) [GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html) or CC-BY-SA-3.0-2.5-2.0-1.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], viaJak poinformowała strona internetowa weszlo.com, Legia Warszawa zmieni właściciela! ITI ma odejść z klubu, a miejsce koncernu ma zająć grupa kapitałowa, na czele której znajdują się prezes warszawian, Bogusław Leśnodorski, oraz Dariusz Mioduski, do niedawna prezes firmy Kulczyk Investments.

Ostatnie szczegóły mają zostać dopięte na ostatni guzik jeszcze dziś. Niewykluczone też, że po południu zostanie zorganizowana konferencja prasowa, na której nowe władze klubu poinformują o zmianie właściciela.

Kibice Legii niemal od początku nie byli w pełni zadowoleni ze sposobu w jaki ITI zarządza klubem. Już wcześniej pojawiały się też pogłoski, ze koncern byłby zainteresowany sprzedażą klubu. Do tej pory nie było jednak kontrahenta, który chciałby wykupić większościowy udział. Dopiero teraz, kiedy prezes Leśnodorski porozumiał się z innym cenionym w środowisku prawnikiem, jakim jest Mioduski, udało się sfinalizować transakcję.

Zobacz też: Planeta Futbolu

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.