Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1425 miejsce

IV Edycja Victoria Cup. Zgłoś swoją drużynę!

Tradycyjnie nowa runda zmagań piłkarskich na bydgoskich boiskach poprzedzona zostanie turniejem Victoria Cup. IV edycja rozegrana zostanie 2 marca 2013 roku. Planowany jest także turniej dla drużyn młodzieżowych.

Już 2 marca 2013 roku odbędzie się już IV edycja wojewódzkiego turnieju piłki nożnej Victoria Cup. Także i tym razem głównym punktem rozgrywek będzie turniej szóstek piłkarskich, do którego każdy może zgłosić swój zespół. Wpisowe wynosi 100 zł od drużyny.

W ubiegłym roku najlepszym zespołem okazał się DAN TEAM z Ciechocinka, którego piłkarzem był najlepszy strzelec całego turnieju Radosław Wróblewski, znany między innymi z występów w Arce Gdynia i Legii Warszawa.

Do kategorii OPEN zgłosiły się już zespoły znane z występów na dużych boiskach oraz z bydgoskich lig szóstek: Opławiec Bydgoszcz, Fuks Wielowicz, Promień Kowalewo Pomorskie, Ramiel Bydgoszcz, Camel Pizza, Fit-Max. Wystąpią także drużyny zbudowane specjalnie na turniej: Patryk Team, JogaBonito, Łęgnowo Team, Focus, Grzegorz Lato, The Blues.

Tegoroczną nowością będzie turniej dla drużyn młodzieżowych.

Terminarz:
8 marca - U14 - dla chłopców
15 marca - U12 - dla chłopców lub składów mieszanych (chłopców i dziewcząt)
22 marca - U10 - dla chłopców lub składów mieszanych (chłopców i dziewcząt)
22 marca - U13 - dla dziewcząt

Zgłoszenia można wysyłać na: biuro.victoriabydgoszcz@gmail.com Pod tym adresem i na stronie turnieju można uzyskać także więcej informacji na temat zawodów. Może swoją drużynę zgłoszą także dziennikarze obywatelscy?

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.