Facebook Google+ Twitter

IV Koncert Dziecinnie Prosty

Jeśli jeszcze nie wiesz czym jest Koncert Dziecinnie Prosty wyobraź sobie ładną salę z wykładzinami i poduszeczkami zamiast krzeseł, roześmiane maluchy baraszkujące wśród bliskich im dorosłych.

Usłysz w wyobraźni krótkie, wyraziste utwory prezentowane przez różnych muzyków przeplatane radosnymi zabawami pozytywnie wpływającymi na rozwój dzieci. Poczuj atmosferę zabawy i rodzinnie przeżytego kulturalnego wydarzenia. Udało się? A teraz przyjdź do Domu Kultury „Słońce” w Poznaniu i sprawdź ile radości dostarczy Twojemu dziecku i Tobie IV Koncert Dziecinnie Prosty. Zapraszamy do przybycia całymi rodzinami, gdyż to właśnie jest najlepszym prezentem dla naszych dzieci – wspólnie spędzony, radosny czas.


Już w starożytności stwierdzono, że dobrze dobrana muzyka ma wspaniałe właściwości wychowujące i kształtujące postawy człowieka. Dzisiaj wiemy, że muzyka potrafi również leczyć, wyciszać leki i niepokoje, a nawet wpływać na zdolność uczenia się i poziom inteligencji. Wykorzystajmy zatem metodę, która na dodatek ma poparcie każdego maluszka, gdyż wszystkie dzieci uwielbiają zabawy przy muzyce. Dodatkową atrakcją będzie także losowanie nagród!

Kreatywka – Pracownie Dziecięcych Marzeń, Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Człowieka Kreatywka oraz Dom Kultury „Słońce” w Poznaniu zapraszają wszystkie niemowlęta, małe dzieci i ich rodziców na

 

Czwarty Koncert Dziecinnie Prosty,

który odbędzie się w piątek, 23 marca o godz. 17.000 .

Wstęp wolny!

Tym razem gościć nas będzie Dom Kultury „Słońce” pod przyjaznym okiem pani kierownik Grażyny Bajon na os. Przyjaźni 120 w Poznaniu. W słonecznym domu kultury powitają nas muzycy z Orkiestry Kameralnej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu wraz ze swym dyrygentem Aleksandrem Grefem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.