Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19976 miejsce

IV Konferencja RE/MAX Polska

Sieć biur nieruchomości RE/MAX zaprasza do wzięcia udziału w IV Konferencji RE/MAX Polska.

 / Fot. CC0Wydarzenie skierowane jest do osób aktywnie związanych z branżą nieruchomości, którym zależy na pogłębieniu wiedzy z zakresu: budowania relacji i zapewniania wysokiej jakości obsługi, etapów w procesie zakupu nieruchomości czy mocy komunikacji niewerbalnej. Gośćmi specjalnymi konferencji będą Gil Li-ran – międzynarodowy szkoleniowiec branży nieruchomości z Izraela oraz Paul Vincenti – trener oraz doradca personalny zatrudniany przez firmy na całym świecie. Wydarzenie odbędzie się 26 maja 2017 roku w Krakowie.

Uczestnicy konferencji w trakcie całodniowego wydarzenia będą mogli zapoznać się z zagadnieniami dotyczącymi efektywnego podejścia do klienta, stworzenia firmy charakteryzującej się najlepszą obsługą, sprzedaży poprzez oddziaływanie na 5 zmysłów czy też prawidłowego odczytywania komunikacji niewerbalnej. Podczas wydarzenia zostaną rozdane nagrody i dyplomy dla najlepszych agentów nieruchomości.

Gościem specjalnym tego wydarzenia będzie Gil Li-ran, czyli światowej sławy trener oraz dyrektor Israel Real Estate School, który do tej pory przeszkolił ponad 3000 agentów nieruchomości na całym świecie. Podczas IV Konferencji RE/MAX Polska, Gil Li-ran przeprowadzi specjalną sesję motywacyjną „Serce Sprzedaży, Ręce Obsługi”. Trener podpowie, jak zostać lepszym sprzedawcą oraz jak wprowadzić zmiany do swojego systemu sprzedaży, które zwiększą skuteczność pracy. Gil Li-ran już po raz piąty przyjedzie do Polski na specjalne zaproszenie RE/MAX Polska.

Swoją prelekcję na tym wydarzeniu będzie miał również Paul Vincenti – trener i szkoleniowiec z 25-letnim doświadczeniem. Współpracował on z kilkunastoma markami na całym świecie, a także z wieloma biurami RE/MAX (w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Turcji, we Włoszech oraz na Malcie). Podczas konferencji wystąpi i opowie m.in. o 10 faktach na temat kupujących, 7 etapach w procesie zakupu nieruchomości oraz o różnych częściach ciała w komunikacji i tym, co możemy z nich odczytać.

Poprzednie konferencje organizowane przez RE/MAX Polska spotkały się z zainteresowaniem ze strony branży nieruchomości. Jednym z głównych założeń majowej edycji jest szczegółowe poruszenie tematów istotnych dla nowoczesnego agenta nieruchomości, któremu zależy na polepszaniu wyników sprzedażowych, wzmocnieniu relacji z klientem czy pogłębianiu wiedzy na temat branży.

Konferencja odbędzie się 26 maja br. w hotelu Qubus w Krakowie. Rejestracja uczestników rozpocznie się o godzinie 9.30, a początek wręczania nagród i dyplomów dla najlepszych agentów nieruchomości zaplanowany jest na godzinę 20.00. Więcej informacji o wydarzeniu na stronie: https://www.facebook.com/events/521370704739033.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.