Facebook Google+ Twitter

IV Kongres Psychologii Sportu

Interesujesz się psychologią sportu? Jesteś trenerem, zawodnikiem, rodzicem młodego sportowca? Chcesz dowiedzieć się jak duże znaczenie ma umysł w przygotowaniu startowym zawodnika? W takim wypadku Kongres Psychologii Sportu jest dla ciebie

Interesujesz się psychologią sportu? Jesteś trenerem, zawodnikiem, rodzicem młodego sportowca? Chcesz dowiedzieć się jak duże znaczenie ma umysł w przygotowaniu startowym zawodnika? A może chciałbyś przekuć sprawdzoną w sporcie wiedzę na biznes? W takim wypadku Kongres Psychologii Sportu to coś w sam raz dla Ciebie.
Już po raz czwarty psycholodzy sportu, praktycy z Polski i zagranicy, pracujący zarówno w sportach indywidualnych, jak i zespołowych, spotykają się w Warszawie. Tym razem 14-15 października w Sound Garden Hotel przy ulicy Żwirki i Wigury. W ciągu dwóch dni nadarza się więc wyjątkowa okazja wzięcia udziału zarówno w ciekawych wykładach, jak i warsztatach w mniejszych grupach. W końcu do dyspozycji będzie rekordowa liczba 20 prelegentów.
Już w piątek 14 października na wszystkich uczestników czeka potężna dawka wiedzy z przerwami od godziny 9 do 17:15. W programie znajdziemy 5 wykładów, w tym dwa przeprowadzone przez prelegentów z zagranicy. Poprowadzą je zaproszeni przez organizatorów na tę okazję specjaliści z Niemiec i Słowacji.
Plan drugiego dnia podzielony jest na cztery bloki tematyczne, w których każdy z uczestników wybiera jeden najbardziej interesujący go warsztat (dzięki czemu rodzic małego sportowca dowie się czegoś innego niż np. czynny zawodnik). Choć warto zauważyć, że ze względu na specyfikę warsztatów liczba osób biorących w nich udział jest ograniczona. Czyli w praktyce najlepiej jak najszybciej zarezerwować miejsce dla siebie.
Dla wszystkich zainteresowanych udziałem w Kongresie Psychologii Sportu przygotowano trzy wersje biletów. Normalną, dla studentów oraz osób, które już przynajmniej raz były na jednym z poprzednich Kongresów, albo szkoleń organizowanych przez portal Psychologiasportu.pl. Można je nabyć zarówno na stronie wydarzenia, jak i w sklepie
Kongres Psychologii Sportu już na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń edukacyjnych związanych z psychologią i sportem. Myślę więc, że sukces trzech poprzednich edycji sprawia, że nikogo nie należy już przekonywać do udziału w Kongresie. Tam po prostu trzeba być.
Więcej informacji na stronie: http://kongrespsychologiisportu.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.