Facebook Google+ Twitter

IV Małopolski Piknik Lotniczy z udziałem Petera Besenyei'a

Od 30 czerwca do 1 lipca po raz czwarty na terenie Krakowskiego Muzeum Lotnictwa w Czyżynach odbędzie się Małopolski Piknik Lotniczy.

Tegoroczna impreza będzie przebiegać pod znakiem akrobacji lotniczych oraz oldtimerów. Wystąpią powietrzne grupy akrobatyczne – Zespół Żelazny i Biało-Czerwone Iskry, które istnieją już od 31 lat i godnie reprezentują Polskie Siły Powietrzne.

Zobaczymy również akrobacje indywidualne w wykonaniu znakomitych pilotów z zagranicy: Turka Ali Ozturk na samolocie Acromach Super S2S Purple Violet – wyczynowej maszynie - istniejącej tylko w jednym egzemplarzu oraz najbardziej znanego pilota z Węgier Petera Besenyei’a z Red Bull Air Race, wielokrotnego mistrza Węgier, mistrza Europy i dwukrotnego mistrza świata w akrobacjach lotniczych.

Dla miłośników wiropłatów przygotowano pokazy akcji ratowniczej TOPR- owskiego Sokoła oraz policyjnej Kani, pojawią się polskie konstrukcje PZL, M26, Iskierka i wiele innych. Swoje umiejętności zaprezentują spadochroniarze WKS Wawel, piloci paralotni i modelarze. Organizatorzy przygotowali ponadto wiele atrakcji naziemnych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

+ za info.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.