Facebook Google+ Twitter

IV międzynarodowe spotkanie młodych liderów już za kilka dni!

21 października rozpoczyna się IV edycja Międzynarodowej Konferencji "Młodzi liderzy w społecznościach lokalnych" - jak co roku, to jedno z ważniejszych wydarzeń w sferze działalności liderskiej oraz animatorskiej, przyciągnie uwagę Polski!

21-22 października, Oława / Fot. IESTegoroczna Konferencja to już IV edycja przedsięwzięcia „Młodzi liderzy w społecznościach lokalnych”. Partnerem projektu jest Urząd Miasta Oława. Każde ze spotkań było podzielone tematycznie i obejmowało zarówno warsztatową, jak i panelową oraz dyskusyjną formę pracy.

W wymianie praktyk i doświadczeń uczestniczyli m.in. kierownik Ośrodka Badań Młodzieży Instytutu Stosowanych Nauk społecznych Uniwersytetu Warszawskiego, kulturoznawca, antropolog, socjolog młodzieży - Profesor Barbara Fatyga, profesor Uniwersytetu Oksfordzkiego, doradca Komisji Konstytucyjnej, członek rad licznych fundacji, m.in. współtwórca Fundacji im. Stefana Batorego, założyciel Szkoły Liderów Społecznych i Politycznych - Profesor Zbigniew Pełczyński, szef brytyjskiej organizacji III sektora - Richard Betterton z Herefordshire Council for Voluntary Youth Services, Verena Denk z międzynarodowej organizacji People To People International, Jeremie Michel z francuskiej organizacji ReSo i Rita Cappelli z włoskiej Kara Bobowski, a także Wioletta Matysek – Szumilas, Dyrektor Wydziału Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Minister Edukacji Narodowej, Katarzyna Hall, osobiście wystosowała list do uczestników III Konferencji, a patronat nad wszystkimi edycjami corocznie obejmuje Franciszek Październik, Burmistrz Miasta Oława.

Dlaczego warto wspierać Konferencję?

Międzynarodowa Konferencja w Oławie to czas spotkań młodych i aktywnych ludzi z Polski i Europy - wśród wielu znakomitych nazwisk pojawiają się takie, które stanowią autorytety działań liderskich i społecznych. Możliwość uczestnictwa w organizacji tego rodzaju spotkania, to nie tylko okazja do uczestniczenia w znamienitym przedsięwzięciu społecznym, ale także świetne pole do zdobycia nowych doświadczeń oraz wymiany bazy kontaktowej. Do tej pory wspierały nas lokalne media, instytucje pozarządowe, samorządy oraz instytucje, zajmujące się wspieraniem rozwoju młodych ludzi. Zależy nam na tym, aby czwarta edycja oławskiej konferencji zgromadziła w październiku liderów z całej Polski i Europy - nie tylko z wyselekcjonowanych regionów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Radomir! poruszyłeś bardzo ważny temat , miło wiedzieć że komuś w tym kraju zależy na młodych aktywnych polakach , ale muszę Cię poniekąd uświadomić że nie jest to po "myśli rządzących" oni zrobią wszystko żeby było jak najmniej społeczeństwa obywatelskiego w polskim społeczeństwie - niestety

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.