Facebook Google+ Twitter

IV Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów w Warszawie

2-4 marca 2012 r. w hali MT Polska przy ul. Marsa 56 w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów.

 / Fot. Teresa StachowiczOrganizatorzy zapraszają do odwiedzania hal wystawienniczych w następujących godzinach: piątek 2 marca 2012 roku 10-12 tylko akredytacje prasowe, piątek 2 marca 2012 roku 12-20, sobota 3 marca 2012 roku 10-18, niedziela 4 marca 2012 roku 10-18.

W czasie targów zaprezentowane będą najnowsze maszyny, debiutujące w sezonie 2012. I tak m.in. zobaczymy: nowe wcielenie Yamahy T-Max, nowy skuter Xenter z jednostką napędową o pojemności 155 ccm, siódmą generację YZF-R1 wyposażonej w 6-stopniowy system kontroli trakcji (TCS), Yamahę WR450F z nowym układem wtrysku paliwa oraz aluminiową ramą, maksiskutery / Fot. Teresa Stachowicz BMW C 600 Sport oraz bardziej komfortowe C 650 GT’, hondę CBR1000RR Fireblade oraz Crosstourer ‘a o całkowicie nowej konstrukcji typu adventure, odświeżonego GL1800 Gold Wing, VFR1200F oraz nowe skutery Vision 50 i napędzany silnikiem o większej pojemności Vision 110.

W ramach targów będzie miał miejsce panel dyskusyjny bezpieczny motocyklista, podczas którego zobaczymy, jak się zachować, by nie zrobić krzywdy rannemu motocykliście, jak bezpiecznie wyjąć głowę z kasku i jak udzielić pierwszej pomocy, gdy kasku nie da się zdjąć. W dyskusji uczestniczyć będą, oprócz policjantów z warszawskiej drogówki, przedstawiciele dyrekcji Zarządu Dróg Miejskich, Polskiego Związku Motorowego, znani jednośladowcy:  / Fot. Teresa StachowiczAdam Badziak, Bartosz Wilczyński, Jerzy Dziewulski oraz ksiądz Robert Kotowski.

Ponadto dla odwiedzających targi przygotowano wielu konkursów. Atrakcją będzie niewątpliwie możliwość wygrania motocykla Inca FX5, który będzie główną nagrodą w konkursie Castrol i Inter Motors.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Adam Kostka
  • Adam Kostka
  • 26.06.2012 14:16

Kurczę, że mnie tam nie było ;/ A teraz jakoś będzie organizowane takie wydarzenie? Z miłą chęcią bym pojechał, bo mogę się już pochwalić t-max 530, który 18 czerwca na Dniach Otwartych Yamahy nabyłem :) Piękne cacko i bardziej z niego motor niż skuter :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Obcy mi temat, ale relacja SUPER!

Komentarz został ukrytyrozwiń
A.N.
  • A.N.
  • 03.03.2012 19:07

Lubię takie relacje, szkoda tylko, że nie mogę tam pojechać. Za artykuł ode mnie 5* Pozdrawiam i czekam na więcej podobnych artykułów i fotorelacji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Beata Rudnicka
Pani Beato, a ja nie tylko kocham ryk motoru jak Pani, ja także motocyklami "wytrzaskałam" wiele kilometrów. Hihihi...! oto dowód: http://wp771.bloog.pl/id,5651782,title,RYK-MOTORU-MUZYKA-DLA-USZU-patrz-ponizej,index.html

Miłość do motocykli rodziła się we mnie już w dzieciństwie, oto i na to dowód (na wesoło):http://wp771.bloog.pl/id,328651128,title,JAK-RODZILA-SIE-WE-MNIE-MILOSC-DO-JEDNOSLADOW-patrz-ponizej,index.html

Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Halino! To witam w klubie! Ja jestem zbyt wielkim tchórzem, żeby dosiąść takiego rumaka, ale nie moge oderwać wzroku patrząc na motocykl w ruchu , no i ten ryk silnika...mmmmm, miodzio!
Myslę tu głównie o ścigaczach oczywiście. Harley ma swój old-schoolowy urok, ale ścigacz, to mistrz świata. Moje dzieci jeżdżą na motocyklach. Jak zaczyna się sezon, to zaczynam się bać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tereniu akredytacja i czekamy na fotogalerię. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ha, to coś dla mnie, kocham motocykle... Ryk motoru jest muzyką dla mojego ucha. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Katarzyna
  • Katarzyna
  • 01.03.2012 11:40

Mój syn z pewnością się wybierze... Już czyni przygotowania do rozpoczęcia sezonu...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wspaniałe "rumaki"!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Taliesin
  • Taliesin
  • 29.02.2012 20:33

Motocykle to fascynujące pojazdy.Uczucie towarzyszące jeżdzie nimi można porównać tylko z lataniem.Może dlatego pierwsze kluby motocyklowe założyli w Ameryce byli piloci wojskowi.A ja chyba jutro do pracy kopnę się motocyklem.A co.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.