Facebook Google+ Twitter

IV Ogólnopolski Festiwal Dobrego Smaku w Poznaniu

Po raz kolejny na poznańskim Starym Rynku będzie można skosztować specjałów ze wszystkich zakątków Polski i wielu miejsc w Europie. IV Ogólnopolski Festiwal Dobrego Smaku będzie trwał od 12 do 15 sierpnia 2010 r.

Święto Smakoszy w Poznaniu / Fot. mat.pras./ofdsOprócz możliwości zakupienia na Jarmarku Dobrego Smaku regionalnych przysmaków oraz tradycyjnie wytwarzanych garnków, przyborów kuchennych czy ręcznie tkanych obrusów organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Przede wszystkim są to konkursy zarówno dla zawodowców, jak i amatorów. Restauratorzy będą rywalizować w konkursie na najlepszą kaczkę z pyzami, natomiast cukiernicy i piekarze wezmą udział w konkursie "poznańska szneka".

Dla wszystkich chętnych przeznaczony jest konkurs "Polska Nalewka Roku". Warto zgłosić ją do konkursu, w którego Kapitule zasiadali do tej pory m.in. Robert Makłowicz, Piotr Bikont, Hanna Banaszak i Stanisław Sojka. Zgłoszenia przyjmowane są do 14 sierpnia.

Również na festiwalowej scenie będzie się wiele działo. Szefowie kuchni wielu znanych restauracji będą gotować swoje ulubione dania i zdradzać ich sekrety. Nie zabraknie też koncertów. Każdego wieczoru będziemy mogli usłyszeć zespoły, które grają przeróżną muzykę od jazzu po muzykę klasyczną.

Wszystkich, którzy chcą skorzystać z atrakcji przygotowanych przez organizatorów zapraszamy od 12 do 15 sierpnia na Stary Rynek w Poznaniu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.