Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

33152 miejsce

IV Sieradzka Kuźnia Kabaretowa zakończona

W sobotnią noc, kilka minut przed północą, zakończyła się IV Sieradzka Kuźnia Kabaretowa. Tak jak zapowiadali organizatorzy, impreza była bardzo udana. Przedłużyła się o prawie dwie godziny, ale nikt z publiczności nie narzekał, że Kuźnia trwa tak długo.

Członkowie Kabaretu Z Konopi, podczas skeczu "Dostawca pizzy" / Fot. Piotr AndrzejakJako pierwszy na scenę wyszedł Kabaret Śmigłowce. Można było wysłuchać skeczu o "Zapałkach". Kolejny na scenie zaprezentował się Kabaret Z Konopi z Kielc ze skeczem
"Dostawca Pizzy". Następnie wystąpili bydgoszczanie, czyli Kabaret Oko, ze swoim programem, w którym m.in. były skecze: "Muzyka agresywna", "Fa w kulce" i "Dres".

Wszystkie kabarety odebrały okolicznościowe dyplomy z rąk Żanetty Marzuchowskiej / Fot. Piotr AndrzejakMiędzy występami kabaretów publiczność zabawiał Artur Andrus, ze swoim repertuarem. Jako czwarty w szranki o nagrody stanął Kabaret Bajeczka z Białegostoku ze swoimi skeczami. Po zmaganiach konkursowych na scenę wyszły gwiazdy wieczoru: Kabaret Młodych Panów i Kabaret Skeczów Męczących.

Wszystkie nagrody powędrowały do jednego kabaretu, a był nim kabaret Z konopi. Otrzymał on nagrodę za najlepszy skecz, nagrodę publiczności i nagrodę główną IV Sieradzkiej Kuźni Kabaretowej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.