Facebook Google+ Twitter

Ivan Komarenko gwiazdą Dożynek w Ćmielowie

Ivan Komarenko, czy z Delfinem, czy bez niego, nie jest jak to się ładnie mówi "bohaterem z mojej bajki". I pewnie gdyby nie chęć zagłuszenia smutnych myśli o kończących się wakacjach, nie pojechałbym na jego koncert do Ćmielowa, w niedzielę, 28 sierpnia 2011 roku.

Ivan Komarenko na Dożynkach w Ćmielowie. / Fot. Krzysztof KrzakO Ivanie Komarence wiedziałem, że pochodzi z Syberii, śpiewał z Delfinem (cokolwiek lub ktokolwiek kryłby się pod tą wdzięczną nazwą), bez powodzenia, jak niemal wszyscy dotychczas, reprezentował Polskę na Festiwalu Eurowizji. Znałem jego piosenkę "Jej czarne oczy", bo w pewnym okresie słychać ją było wszędzie, czy chciałeś tego, człowieku, czy nie. O tym, że "Żono moja" to też szlagier Ivana Komarenki dowiedziałem się dużo później. Zupełnie nie dostrzegłem udziału tego artysty w serialu "M jak miłość", gdzie podobno pojawił się jako Sasza Maksymowicz. Podobnie jak nie śledziłem jego popisów w "Tańcu z gwiazdami", bo od trzeciej edycji nie oglądam tego minoderyjnego programu (i nawet udział w nim lubianej przeze mnie Katarzyny Skrzyneckiej nie był w stanie odwieść mnie od raz podjętego postanowienia), a Komarenko wystąpił w V wydaniu "TzG" i podobno wraz ze swoją partnerką, Bianką Winiarską zajął II miejsce. A pisząc ten tekst zajrzałem do Wikipedii i dowiedziałem się, że Ivan Komarenko z Pauliną Sykut wygrali Polsatowski muzyczny show "Tylko nas dwoje". Znaczy: ma chłopak (dziś to już 35 - letni mężczyzna) talent!

Ivan Komarenko z zespołem. / Fot. Krzysztof KrzakO udziale Ivana Komarenki z zespołem (tancerki: Nina i Ola, kontuzjowany tancerz Przemek Popowski, perkusista Przemysław Knapik, gitarzysta Krzysztof plus ... półplayback) na Dożynkach Powiatowych w Ćmielowie, stolicy polskiej porcelany, można powiedzieć: właściwi ludzie na właściwym miejscu. Muzyka, jaką zaproponowali wykonawcy rozluźnionej publiczności idealnie pasowała do sytuacji podmiejskiej zabawy, w niedzielne popołudnie. Można się było przekonać, że Ivan Komarenko ma sporą grupę oddanych wielbicieli, którzy znają większość piosenek artysty i potrafią zaśpiewać ich teksty z piosenkarzem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

5* Krzysiu, jeszcze trochę i zaczną Cię z tych imprez wypraszać :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.