Facebook Google+ Twitter

Iwiński krytykując, pochwalił Ruch Palikota

Zacznijmy od tego, ze nie mam pojęcia kim jest Iwiński. Wyczytałem, że był posłem SLD. Z tego co kojarzę, stara gwardia ma doświadczenie w grzaniu stołków, a nie wprowadzaniu zmian.

Iwiński powiedział, że „Jeśli komuś się wydaje, że Ruch Palikota dokona jakiś rewolucji, powinien pamiętać, że oni przez rok się będą musieli uczyć elementarza, co to znaczy mechanizm przygotowywania ustaw. Żeby być „opierzonym” parlamentarzystą musi minąć przynajmniej rok” - czytamy w tvp.info.pl

Problem w tym, że opierzony parlamentarzysta kojarzy się mi bardziej z opieszałym, niż pożytecznym. Dlatego nowa krew w sejmie jest dużym pozytywem. Oczywiście może być zabawnie na początku. Jednak nowi ludzie, są w stanie zauważyć niedociągnięcia i zacofanie w procedurach, jakich w Polsce nie brak.

Wiele firm stosuje metodę wprowadzenia świeżych umysłów by ich firma nadążyła z postępem świata. Polski rząd do tej pory bał się postępu, nie podejmował trudnych decyzji, a jedynie podniósł podatek o 1 proc., gdy groziło nam to samo, co Grecji, zamiast np. zmienić politykę gospodarczą, bo to przecież wiązało się z trudnymi i niepopularnymi decyzjami. Ale cóż, na zatwardziałe umysły czasem jedynym lekarstwem jest ekipa, która nie boi się jointa.


Oceń materiał, kliknij gwiazdkę. Autor, który zdobędzie najwięcej punktów, dostaje 150 zł!

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.