Facebook Google+ Twitter

Iwona Trędowska Ambasadorką Przedsiębiorczości Kobiet 2014

Iwona Trędowska została Ambasadorką Przedsiębiorczości Kobiet 2014. Laureatka międzynarodowej nagrody European Property Awards wręczonej w Londynie. Partnerka akcji charytatywnej "Spełnij jedno marzenie".

 / Fot. rozmowca / Fot. rozmowca / Fot. rozmowca Iwona Trędowska jest szczęśliwą kobietą – żoną i matką trójki dzieci. Zaraz po ukończeniu studiów szukała możliwości realizacji siebie nie tylko jako pracownika lub pracodawcy, ale przede wszystkim jako twórcy i człowieka. Ma to szczęście, że udało jej się połączyć pracę z pasją i w 2005 roku założyła MOTI INVESTMENT Początkowo jako firmę projektowo-designerską, ale aby mieć wpływ na sprawowanie pieczy nad dokładnością wykonawstwa projektu postanowiła rozszerzyć działalność o część developersko-budowlaną. Obecnie zajmuje się tworzeniem i realizacją projektów domów w pełnym zakresie – od pomysłu, aż po klucz.
Z pośród rzeczy już zakończonych, wybudowane zostały między innymi kompleksy domów jednorodzinnych w Zielonkach i w Krakowie, oraz szereg zrealizowanych, indywidualnych projektów domów i rezydencji. Jest autorką wielu wnętrz jak również twórcą projektów rewitalizacji domów i mieszkań.
Największym dotychczasowym sukcesem było otrzymanie nagrody w konkursie European Property Awards za stworzenie wnętrza w rezydencji w Krakowie za rok 2013/2014. Jest to międzynarodowa nagroda przyznawana przez grupę najwybitniejszych specjalistów z całego świata w jednym z kluczowych konkursów w branży architektoniczno-inwestycyjnej. Dyplom został odebrany w Londynie podczas uroczystej gali International Property Awards był znaczącym momentem na drodze zawodowej i uznaniem ciężkiej pracy. Udało jej się stworzyć wysmakowane, szlachetne wnętrze o niepowtarzalnym klimacie. Przewodnią myślą projektu było stworzenie własnego kawałka świata, który będzie stanowił bezpieczną przystań dla całej rodziny.
Doświadczenie bycia matką codzienne uświadamia jej jak ważny jest funkcjonalizm w miejscu, gdzie kłębi się życie dużych i małych ludzi. W Moti Investment zawsze koncentruj się na pragnieniach klientów. Odkrywa ich gusta, uczy się ich charakteru. Chce projektować marzenia nawet te najskrytsze. Kreuje przestrzeń, o której może powiedzieć- To jest właśnie mój dom!
Prywatnie interesuje się malarstwem surrealistycznym i jest urzeczona Barceloną oraz architekturą Gaudiego, w każdym projekcie zostawia element swojego zainteresowania, będący jej podpisem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.