Facebook Google+ Twitter

IX Europejski Kongres Gospodarczy zawita do Katowic

Katowice pod względem organizacji ciekawych wydarzeń nie odstępują na krok innych dużych miast w Polsce, a nawet w Europie. Tym razem do popularnego MCK zawita największa impreza biznesowa w Europie Środkowowschodniej.

IX Europejski Kongres Gospodarczy / Fot. IX Europejski Kongres GospodarczyDziewiąta edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego odbędzie się w dniach 10-12 maja. W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach spotkają się polscy, a także europejscy politycy oraz przede wszystkim ważni przedstawiciele świata biznesu z Europy i innych kontynentów. Wydarzenie jest o tyle atrakcyjne, że każdy chętny będzie miał możliwość zobaczenia z bliska otwartego forum debaty. Podczas Kongresu w formie debat będą poruszane tematy aktualne dla społeczności europejskiej, która boryka się obecnie z problemami wewnętrznymi. Nie zabraknie kontekstów globalnych, dzięki gościom z innych kontynentów. Organizator zapewnia otwartość na zróżnicowane poglądy, atmosferę sprzyjającą dyskusji i nawiązywaniu relacji biznesowych.

Kongres rokrocznie cieszy się coraz większą popularnością, w tym roku nie powinno stać się inaczej niż w poprzednim, kiedy na wydarzenie przybyło niemal 10 000 gości. Co więcej forma Kongresu została wzbogacona o European Start-up Days, czyli wydarzenie, skupiające uwagę na innowacjach, jakie pojawiają się w świecie biznesu, a także pozwala zaprezentować się młodym przedsiębiorcom. Bardzo udana już w zeszłym roku okazała się inicjatywa związana z kulturą start-upów, to właśnie zaangażowanie ze strony przedsiębiorców działających w ramach małego i średniego biznesu, którzy dzięki swojej kreatywności i motywacji do działania mają szansę konkurować z topowymi światowymi korporacjami, tworzy siłę Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Wydarzenie od dwóch edycji w wielkim sukcesem podejmuje także współpracę ze studentami, którzy mogą akredytować w charakterze organizatorów,a także daje im możliwość aktywnego uczestnictwa podczas debaty. Jak zapewnia organizator - są to oferty skierowane dla ambitnych, wyróżniających się studentów, którzy chcą nabrać cennego doświadczenia. Jak widać każdy, kto jest zainteresowany tematyką międzynarodową znajdzie coś dla siebie podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.