Facebook Google+ Twitter

IX Konwencja Fitness – święto prawdziwych miłośników sportu!

Odpowiednia dawka ruchu zwiększa odporność, poprawia krążenie, stan psychofizyczny i poprawia sylwetkę. To oczywiście tylko kilka argumentów, które stoją za uprawianiem aktywności fizycznej.

 / Fot. Stacja Nowa GdyniaNajlepiej wiedzą o tym ci, którzy bez treningu nie wyobrażają sobie tygodnia. Są jednak również takie osoby, które po raz kolejny chcą zmobilizować się do pracy. Który to już raz? Zbliża się okazja, aby wprowadzić na właściwe tory, wcześniej krążące, myśli. Chcesz rozpocząć lub na nowo rozpocząć przygodę ze sportem? Niebawem nadarzy się odpowiednia okazja, aby zrealizować swoje postanowienia!

Już niebawem odbędzie się coroczne święto prawdziwych miłośników sportu, choć nie tylko. Wydarzenie adresowane jest także dla osób, które dopiero pragną rozpocząć lub ponowić swoją przygodę z regularną aktywnością fizyczną. Niewątpliwie IX Konwencja Fitness w Łodzi to doskonała okazja, aby zrealizować wcześniej raczkujące postanowienia lub cele.
Tegoroczna edycja IX Konwencji Fitness odbędzie się 14 marca, jak zawsze w Stacji Nowa Gdynia. Organizatorzy zapewniają 30. lekcji w 4 salach oraz 7 godzin dla fanów i fanek treningu w wodzie. Do dyspozycji oddaje się również strefę 360 Fit Zone, czyli strefę na której uczestnicy będą mogli zapoznać się z treningiem obwodowym.
Dodatkowo IFFA organizuje, w ramach IX Konwencji Fitness, konkurs „IFAA AQUA FITNESS”, którego nagrodą jest współpraca zawodowa z organizacją.
Ponadto uczestnicy mogą liczyć również na zajęcia z najlepszymi trenerami oraz instruktorami. Świetna zabawa, satysfakcja z wykonanej pracy oraz nietuzinkowe ćwiczenia to tylko kilka elementów, które zachwalają sobie wcześniejsi uczestnicy.

Szczegóły wydarzenia: http://nowa-gdynia.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.