Facebook Google+ Twitter

IX Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu

Już 21 sierpnia 2009 rozpoczyna się w Warszawie, w Teatrze Na Woli, IX Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu, którego pierwsza edycja odbyła się w 2000 roku. Przybędą artyści m.in. z Francji, Niemiec, Polski, Rosji i Stanów Zjednoczonych.

IX Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu / Fot. www.rafalpudlo.pl / www.mime.plInauguracja nastąpi w piątek, 21 sierpnia 2009, o g. 19, spektaklem "BLIK", w wykonaniu francuskiej grupy Monsieur et Madame O. Pełny program jest dostępny na oficjalnej stronie Festiwalu, pod adresem mime.pl. Wszystkie przedstawienia odbędą się w Teatrze Na Woli im. Tadeusza Łomnickiego, na ul. Kasprzaka 22 w Warszawie.

Jak podają organizatorzy, "tegoroczny Festiwal jest kontynuacją powrotu do pantomimy klasycznej". Wśród wykonawców będzie można spotkać wielu uczniów legendarnego Marcela Marceau.

Wydarzeniem towarzyszącym będą największe w kraju Warsztaty Pantonimy, organizowane przez Warszawskie Centrum Pantomimy działające przy Teatrze Na Woli, które odbędą się w dniach od 21 do 26 sierpnia 2009, w g. 11-15, w Studio Free Art Fusion, na ul. Miedzianej 11 w Warszawie. Zajęcia będą tłumaczone na język polski oraz angielski, a poprowadzą je m.in. Ewelina Ciszewska z Polski, Pau Bachero z Hiszpanii, Sergi Emiliano reprezentujący Hiszpanię i Francję, a także Gregg Goldston i C. Nicholas Johnson z USA.

Uwaga, liczba miejsc na warsztatach ograniczona. Koszt udziału we wszystkich warsztatach to 150 zł (6 dni zajęć) lub 50 zł za jeden dzień.

Od poniedziałku, 3 sierpnia, można zakupić bilet, bądź karnet w kasie Teatru Na Woli lub poprzez strony www.ticketonline.pl i www.teatralium.pl. Jeden karnet kosztuje 180 zł, bilet normalny 40 zł, ulgowy 30 zł, studencki 20 zł, a wejściówka 15 zł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.