Facebook Google+ Twitter

IX Wielkopolska Giełda Terrarystyczno - Zoologiczna

W najbliższą sobotę (1 grudnia), w Poznaniu, między godziną 10 a 15 odbędzie się IX Wielkopolska Giełda Terrarystyczno - Zoologiczna.

Tygrzyk paskowany - Argiope bruennichi / Fot. Fot. Barbara ChocianowiczNa IX Wielkopolskiej Giełdzie Terrarystyczno - Zoologicznej, podobnie jak w poprzednich latach, spodziewani są najwięksi sprzedawcy i hodowcy z całej Polski. W trakcie imprezy przede wszystkim będzie można kupić różne okazy pająków, skorpionów, owadów, gadów i płazów oraz poznać nowe gatunki zwierząt. Prócz tego nabędziemy rośliny, akcesoria do hodowli i akcesoria entomologiczne, a także sprzedać lub wymienić nadwyżki hodowlane. Ponadto mniej zorientowani posiadacze zwierząt zaopatrzą się w fachową literaturę.

Organizatorzy zaznaczają, że giełda jest wspaniałą okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów z innymi hodowcami. Na miejscu nie zabraknie lekarza weterynarii, który odpowie na pytania i udzieli porad. Szczegóły dotyczące tego wydarzenia znajdziecie na stronie organizatora.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

muszę przejrzeć swoje zdjęcia czy przypadkiem nie ma tam pająka :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

ten tutaj to jeden z ekipy tygrzyków jaką spotkałam u mojego taty na wsi - wszysykie posłusznie przesiadywały całymi dniami praktycznie w jednym miejscu - ruszały się tylko gdy coś upolowały - jadły jednak niestety w nocy, więc nie udało mi się tego sfotografować:)

może i Ty będziesz miał kiedyś szczęście i trafisz na taką kolonię leniwców jak ja:

Komentarz został ukrytyrozwiń

dzięki - co ciekawe tygrzyk w swojej pajęczynie na środku, tam gdzie zwykle siedzi, ma taki pajęczynowy gruby zygzaczek:

Komentarz został ukrytyrozwiń

Widziałem takie pajęczyny z grubym szwem w środku na Jurze, bardzo mnie zaciekawiły, niestety nie wypatrzyłem w okolicy pająka +

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.