Facebook Google+ Twitter

Iza Domagała potrzebuje lekarza, który pojedzie z nią do Chin

Taką informację można znaleźć na stronie internetowej Izy. Jej stan jest poważny, rozpoczęła się walka z czasem. Podaję link na blog ciężko chorej kielczanki. Tylko i wyłącznie dla osób, które są zaangażowane w pomoc Izie.

http://www.iza-domagala.bloog.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Artykuł o Izie:

http://www.tvp.pl/kielce/aktualnosci/spoleczne/pomozmy-izie-pokonac-chorobe/1449160

Komentarz został ukrytyrozwiń

WSZYSTKIE INFORMACJE NA BLOGU...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Komentarz został ukrytyrozwiń

Pomozmy Izie, niech pieniadze nie beda znowu wyznacznikiem ludzkiego prawa do zycia!

Czas ucieka, Izie potrzebny jest lekarz ktory z nia poleci!
Kontakt w tej sprawie pod numerem telefonu 516 04 80 10.

Potwierdzam zgodnosc numerow kont ze stanem faktycznym.
Wszystkie dodatkowe informacje znajdziecie na bloogu Izy.

Otwórzmy swoje serca i badzmy z Iza w tej trudnej i nie rownej walce!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Otwórzmy swe Serca !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Już nie ukrywamy,że jest bardzo zle.Dziś lot naszej Róży Nowak,a z Izą jest podobnie.
My się z soba komunikujemy,tu działaja w pełni wiarygodni ludzie,których nazwisk nawet nie podaje...Działaja w milczeniu i nie pragną rozgłosu..Każde życie jest ważne,więc to wiele godzin pracy przy komputerze,telefony,wzajemne wparcia itd..
Również instytucje...ufamy w dobro i bezinteresowność..Podziwiam zaangazowanie moich znajomych...Iza trzymaj sie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Drodzy Przyjaciele .Tak ciężko dzielić się takimi wieściami, jakie dotarły do Was dnia wczorajszego .Tak ciężko też otrzymywać takie niedobre informacje.
Ale od tamtej feralnej chwili gdy było źlestan Izy powolutku zaczął poprawiac się .Lekarze określają go jako stabilny .Iza wie ,że musi walczyć i obiecała nam wszystkim (podczas króciutkiej romowy telefonicznej) .Ona sie nie podda.

Izy mama dziękuje Wam wszystkim za wszelkie dobre mysli skierowane w stronę Izy ,za modlitwy;to ,ze dziś Iza poczuła sie lepiej to w dużej mierze dzięki WAM

Jeśli chodzi o wyniki badań mogę przekazać tyle ,że saturacja jest w miarę dobra a to na chwilę obecną jest bardzo ważne.Więcej informacji nie jestem w stanie Wam przekazać ze wzgledu na dzisiejszą sytuację ,która nas wszyskich doslownie sparalizowała.
Iza pamietaj trzymamy Cię skarbie za słowo ,muisz dzielnie walczyć .
Jeśli chodzi o wyjazd(niektórzy z Was pytają )całej kwoty na wyjazd absolutnie nie ma .Nie wiemy na dzień dzisiejszy jaki jest stan konta .Dzień dzisiejszy poprostu na to nie pozwolił .Będzie konieczny pilny kontakt z klinką o umożliwienie w takiej sytuacji rozłożenia opłaty za leczenie na raty (oby klinika sie zgodziła).Wyjazd planowany był wstępnie na koniec marca ,wszelkie formalnosci wizy ,zbiórka pieniążków (czekamy na decyzję jednej z tv o nagraniu programu ,na ktory nota bene bardzo liczymy),Łukasz wolontariusz-który zdeklarował wyjazd przed którym w tempie ekspresowym do końca marca mial pozałatwiać swoje życiowe sprawy by móc pojechać z Iza Wszytko powolutku szło do przodu a dzis ....dzis panuje naszych głowach totalny chaos ,czas wyjazdu diametralnie sie skrócił .Wizy ,bilety uciekający w o wiele za szybkim tempie czas czas ,brak całosci kwoty .
Ale Kochani musimy dać rade .Jeśli Iza obiecła że nie podda się i ona walczy ,musimy i my uporac sie z tym wszystkim by ona mogła mieć szansę na podjecie leczenia .


Jeszcze kolejna ważna prosba ,pilny apel .Potrzebna bedzie podczas podróży asysta lekarza .Obecnosć lekarza w związku ze stanem zdrowia Izy bedzie neizbedna Prosimy a raczej już błagamy Was o pomoc w nagłaśnianiu historii Izy gdzie tylko możecie ,gazety radio ,telewizja ,portale ,strony.Kto może wklejajcie apele ,pomożcie .Kto moze poratujcie Ize wpłatą na konto ,bez Waszej pomocy finansowej Iza nie ma szansy na leczenie :(


Wierzę ,ze z kazdym dniem wieści na temat stanu zdrowia Izy będą coraz lepsze.

Dziękujemy w imieniu Izy i jej mamy za bardzo dobrą opiekę ,którą roztaczają nad nią,lekarze ,pielęgniarki i cały personel dziecięcej onkologii.Lekarze naprawdę robią wszystko co w ich mocy by pomóc .Szczególnie ciepłe podziękowania od Izy i od nas wszystkich dla Pani Ordynator za wielkie serce i wielką życzliwość skierowaną w stronę Izy
Izusia ,walcz kochana,zbieraj siły

Jeszcze raz prosimy Was wszystkich o pomoc dla Izy

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.