Facebook Google+ Twitter

Iza Lach - Koncert premierowy - [3 marca, Warszawa]

Iza Lach 3 marca zagra intymny i akustyczny koncert w kameralnej przestrzeni W-arte! Łowicka 56/3 – nowym miejscu na kulturalnej mapie Warszawy stworzonym przez Romę Gąsiorowską.

W mieszkaniu w starej kamienicy na Mokotowie będzie można usłyszeć utwory, które tego wieczoru będą miały swoją premierę. Tym samym koncert otworzy serię artystycznych wydarzeń planowanych w W-arte! na wiosnę.

To będzie wyjątkowy koncert, który Iza Lach zagra po dłuższym czasie nieobecności. Na scenie będzie jej towarzyszył Adam Lewartowski, basista zespołu L. Stadt. Wspólnie zaprezentują materiał z płyty, która jest w fazie nagrań. Artyści stworzą intymny klimat, idealnie komponujący się z kameralną atmosferą przestrzeni W-arte!
Iza Lach - artystka wyjątkowa. Wraca na scenę w wyjątkowym stylu. / Fot. Fot. Zdjęcie nadesłane
Iza Lach zaprasza na koncert!

Koncert Izy Lach otworzy cykl wydarzeń skrojonych na miarę kameralnej przestrzeni, do której chcemy zaprosić wszystkich tych, którym nie wystarcza codzienna rutyna i chcieliby doświadczyć czegoś więcej. Zależy nam na bliskim kontakcie z odbiorcą naszej oferty, aby mógł poczuć się u nas jak w domu, w którym dzieją się rzeczy niezwykłe. - mówi Roma Gąsiorowska.

W-arte! Łowicka 56/3 to nowe miejsce na kulturalnej mapie Warszawy, które działa w ramach W-arte! Open Art. Space – platformy artystyczno-edukacyjnej założonej przez Romę Gąsiorowską. W kilku przestrzennych pokojach starej, mokotowskiej kamienicy odbywać się będą regularnie liczne, interdyscyplinarne wydarzenia. Kameralny kompleks obejmuje domową scenę działań artystycznych, kawiarnię, a także przestrzeń, w której powstaje nietypowy concept store z modą, designem i artbookami.

Kup bilet w cenie 30 złotych (Kliknij)
(pula ograniczona) oraz na bramce przed koncertem (wedle dostępności).

Iza Lach, 3 marca 2017, W-arte! Łowicka 56/3, Warszawa, godz. 19.30.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Powodzenia!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.