Facebook Google+ Twitter

Iza Lach: Moja muzyka jest dla wszystkich!

Młoda, piękna, zdolna. Szturmem zdobywa listy przebojów. 19-letnia Iza Łach nagrała właśnie debiutancki album pt. „Już czas”. Nam opowiada o miłości, rozstaniu, swojej płycie i największych marzeniach.

Wszystkie swoje piosenki Iza napisała w wieku 16 lat. / Fot. Impresariat artystki Emi Musi PolskaMuzyka towarzyszy ci od dziecka. Już jako pięciolatka wygrałaś program „Od przedszkola do Opola” . Teraz jako młoda, ale dojrzała kobieta wydałaś swój debiutancki album pt. „Już czas”. Podobno wszystkie teksty napisałaś sama w wieku 16 lat, po bolesnym rozstaniu z chłopakiem?
- Rzeczywiście wszystkie piosenki powstały po rozstaniu z moim chłopakiem. Pisanie ich było dla mnie pewnego rodzaju lekarstwem. Za ich pośrednictwem mogłam powiedzieć to, czego nie chciałam mówić ani rodzinie, ani przyjaciołom.

Wszystko zaczęło się od portalu MySpace, za pośrednictwem którego twój talent
dostrzegli ludzie z EMI Music Poland. Dostałaś płytę demo i… po dwóch dniach rozpoczęłaś rozmowy na temat wydania płyty. Kto jest odpowiedzialny za tzw. warstwę muzyczną?

- Rzeczywiście tak było. Kiedy dowiedziałam się o portalu MySpace, postanowiłam założyć tam swój profil i wstawić jedną piosenkę. Właśnie tam znalazła mnie wytwórnia. Płytę nagrywałam we Wrocławiu, razem z Marcinem Borsem. Producentem pięciu innych piosenek jest zespół Goya. Nagrywając demo, miałam już wizję tego, jak chcę żeby wyglądała moja muzyka. Zastanawiając się nad wyborem producenta, chciałam żeby oprócz swojej wizji, uszanował też moją. W obydwu przypadkach udało mi się to w stu procentach.

Wierzysz już, że twoja kariera dzieje się naprawdę, czy cały czas szczypiesz się w rękę?
-To, co się teraz dzieje, jest spełnieniem moich marzeń. Cała moja historia, jest dla mnie trochę jak z bajki, jak sen. Boję się, że mogę za chwilę się obudzić i, że to wszystko może okazać się nieprawdą. Wciąż jednak tak się nie stało, więc powoli zaczynam w to wierzyć.

Dlaczego właśnie tytuł „ Już czas”?
- „Już czas”, to pierwsza piosenka, którą napisałam. Na płycie znajduje się jako ostatnia. Musiałam długo czekać, żeby zobaczyć po raz pierwszy gotową płytę. Samo nagrywanie materiału zajęło rok. Ten tytuł, to także podsumowanie czasu na oczekiwanie albumu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

ładna dziewczyna

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z ciekawości wszedłem na myspace.
Dziewczyna ma niezły głos, fajnie śpiewa.
Link: http://www.myspace.com/izalach
Wywiad cool.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ilona ale szalejesz z tymi wywiadami! 3 w ciągu 2dni.Nieźle. Nie znam Izy, nie kojarzy jej muzyki, ale wywiad ciekawy! Stawiam plusa

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 30.09.2008 17:32

potwierdzam i polecam, naprawdę świetna płyta!! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.