Facebook Google+ Twitter

Izrael będzie karał klientów prostytutek. A Praga nie

Kneset pracuje nad wprowadzeniem tzw. modelu nordyckiego, który penalizuje korzystanie z usług seksualnych i handel ludźmi. Odmienne rozwiązanie proponują radni Pragi.

Kto płaci za seks lub korzysta z jakichkolwiek usług seksualnych będzie karany. Nowe przepisy znalazły uznanie polityków. W Szwecji nielegalne jest kupowanie usług seksualnych, lecz nie ich sprzedawanie. Podobnie będzie w Izraelu.
Regulacje są elementem szerszej strategii, której celem jest zmiana społecznego nastawienia do handlu ludźmi.

"To skandal, żeby w nowoczesnym społeczeństwem ludzkie ciało było przedmiotem handlu i przedsiębiorczości" - uważa Levi Lauer, lobbysta pozarządowej organizacji zwalczającej proceder prostytucji, podaje Jewishnews.

Innego zdania są prascy rajcy. Podciągnięcie usług seksualnych pod opodatkowaną przedsiębiorczość ma wnieść do budżetu miasta spore zyski. Kobiety uprawiające najstarszy zawód świata będą prawnie i socjalnie chronione - przekonują czescy politycy w iDnes.cz


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

TV ARTE pokazała reportaż o obrzezaniu małych chłopców żydowskich w Ameryce. Moim zdaniem jest to przestępstwo kryminalne popełnione bez zgody ofiary na jego organiźmie. Chroni (to przestępstwo) jednak religia judejska.
Ciekawe, że matka chłopczyka podała jako przyczynę obrzezania: higienę żołnierzy amerykańskich podczas działań wojennych i uniemożliwienie chłopcu masturbacji! Tak więc największym przestępcą jest religia - ponieważ okrada człowieka z radości życia, a podjudza do wojny! I tu także młodszy brat religii: chrześcijaństwo w swoim kodeksie zakazów i nakazów wziął - jeśli nawet tylko psychologicznie - w spowiedzi u księdza - przykład! To jest prawdziwy handel uczuciami ludzkimi! Alleluja!

Komentarz został ukrytyrozwiń

A co o tym sądzić? Tak patrzę na tą Kaplicę Sekstyńską, wielkie dzieło dla "oka ludzkiego". Z jakich funduszy zostało zbudowane?! I chwała bogu! A dlaczego tutaj nie opodatkować i ubezpieczyć prostytutki?!
Zapraszam:
www.trybunludu.pl a tam wchodzimy do historii i szukamy Nr 38 (269) ROK V z dnia 04.11.2011 r.

Na końcu gazety załącznik "Głos z Wybrzeża" Nr 1/2011 Nr rej. "Pr" 61/11 i tematy:

- Co może ks. Sylwester?
- Komentarz redaktora naczelnego
- Biznesmen w sutannie, która chroni?
- Zapytania prasowe.
- Odpowiedź Kurii Biskupiej
Mnie się włosy na głowie zjeżyły, choć mam ich niewiele

Komentarz został ukrytyrozwiń
5007
  • 5007
  • 15.02.2012 08:58

hehehe. Dobre...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.