Facebook Google+ Twitter

Ja Confetti rozgrzewa warszawską publikę!

Trwa wystep duńskiego zespołu Ja Confetti. Dwie dziewczyny podnoszą temperaturę w stolicy.

Mało kto potrafi rozgrzać tak warszawską publiczność jak zespół JaConfetti. / Fot. SNAP / SONY MUSICZespół Ja Confetti jeszcze kilka minut pobuja publikę. Ludzi jest już mnóstwo, a atmosfera unosząca się w zasmrodzonej Warszawie jest wspaniała. Seksowne Duńki z zespołu kilkakrotnie się przebierały podczas występu, raz występowały w tonacji zielono - pomarańczowej, drugi raz czarno - filetowej. Avant-pop, styl muzyki jaki prezentują to ten typ dźwięków, które lubi się od pierwszego słuchania. Do muzyki Ja Confetti bawi się zarówno młodzież jak i dorośli. Doskonały występ, podczas którego dziewczyny wyrzucały... konfetti.

Za moment na scenie pojawi się projekt Andrzeja Smolika (20 artystów na scenie) a na zakończenie dnia oczekiwany Razorlight.

JaConfetti - tworzą dwie urocze dziewczyny - Yvone Coco (Josephine Philip) & Ella Mau (Ane Trolle) na co dzień zamieszkałe w Kopenhadze. W swej muzyce łączą najróżniejsze inspiracje, od avant-popu i psychodelii przez hiphopowe rytmy, po echa bałkańskiego folklorua. Na OWF Ja Confetti wystąpią wspólnie z jedną z największych poslkich gwiazd ostatnich miesięcy: Czesławem Mozilem aka Czesław Śpiewa.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.