Facebook Google+ Twitter

Ja i Wiadomości24.pl

W każdym z nas jest trochę dziennikarza. Ile razy z zapartym tchem opowiadaliśmy znajomemu, jakiej niecodziennej sytuacji byliśmy świadkami...

Opowiadać można słowem. Im krócej i barwniej, tym skuteczniejszy i ciekawszy jest przekaz. Opowiadać można również obrazem i tutaj zasady przekazu są podobne, jak w słowie pisanym. Dobra fotografia prasowa może opowiedzieć więcej, niż tysiące słów.

Już od dziecka chętnie oglądałem zdjęcia publikowane w prasie lokalnej. Później miałem szczęście poznać ludzi, którzy są twórcami tych fotografii, którzy są świadkami tych wszystkich wydarzeń, które do tej pory znałem jedynie ze szpalt gazet. Fotografia reportersko-prasowa stała się dla mnie pasją i tak jest do dziś, pewnie będzie już zawsze. Miałem okazję poznać pracę redakcji mojej ulubionej gazety od kuchni. Przez kilka lat publikowałem tam też swoje zdjęcia. To było wspaniałe spełnienie moich zainteresowań.

Czasy się zmieniły, magia ciemni, w której wywołałem tysiące fotograficznych wspomnień powoli odeszła… Pojawiła się fotografia cyfrowa, Internet stał się dostępny dla mas i… pojawiły się Wiadomości 24.pl, które są dla mnie teraz tym, czym kiedyś była moja ulubiona gazeta.

Wiadomości 24.pl, to magiczne miejsce. Bez komercyjnej pogoni, bez nacisków, kiedy tylko mamy na to ochotę i czas, możemy przekazać tysiącom czytelników to, co uznamy za warte opublikowania. Wiadomości 24.pl, posiadają niezwykły potencjał ludzi zdolnych, ludzi z pasją. Nikt i nic ich nie zatrzyma… Nie ma takiej drugiej redakcji na świecie, o tym jestem przekonany.
Moim marzeniem jest, aby jeszcze więcej ludzi rozpoznawało dobrą markę Wiadomości24.pl i traktowało ten portal, jak źródło codziennej, rzetelnej informacji na każdy temat.

Wiele jest jeszcze do zrobienia. Brakuje mi bardziej skutecznej reklamy portalu wśród potencjalnych czytelników, którzy nie są autorami. Chciałbym, aby przysłowiowy Pan Kowalski, tak jak kiedyś rano szedł do kiosku po gazetę, teraz włączał komputer i zaczynał dzień od Wiadomości 24.pl . Żeby to było możliwe, również my, dziennikarze obywatelscy, powinniśmy dążyć do tego, aby tworzone przez nas materiały, były coraz bardziej profesjonalne. Tego życzę nam Wszystkim, z okazji trzecich urodzin.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Masz racje. Nigdy nie słyszałam o tej stronie, a jest na prawdę godna uwagi.
Czas zrezygnować z nudnego pudelka ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Podoba mi się - takie lekkie ale i zarazem refleksyjne podejście do sprawy :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ładnie :)

P.S. Tomasz Kowalski pewnie zaczyna dzień od Wiadomosci24 - żarcik taki mały ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.