Facebook Google+ Twitter

"Ja inkwizytor. Bicz Boży" Jacka Piekary od czerwca w sprzedaży

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-05-19 13:54

Oto On, inkwizytor i Sługa Boży. Człowiek głębokiej wiary. "Już siekiera do korzeni drzew jest przyłożona" - słowa z listu, który oznacza śmierć.

okładka książki "Ja inkwizytor. Bicz Boży" / Fot. FSKto i dlaczego w okrutny, wyrafinowany sposób zabija dostojników Kościoła? Czy giną dlatego, że są ludźmi wielkiej świętości, czy że popełnili obrzydliwe zbrodnie? Czy mordercą jest szaleniec, desperat, działający poza prawem inkwizytor, a może potężny czarnoksiężnik lub demon? Inkwizytor Mordimer Madderdin będzie musiał we własnym sumieniu rozstrzygnąć, czy ma do czynienia z przyjacielem, czy z wrogiem.

Bicz Boży to nie tylko historia kryminalnego śledztwa. Powieść, odkrywa wiele szczegółów i tajemnic świata wykreowanego przez Jacka Piekarę. Dowiedz się dlaczego Jezus Chrystus zniknął po zdobyciu Rzymu oraz jak niezwykła przyszłość czeka samego Mordimera.

"Ja, inkwizytor: Bicz Boży" - pierwsza powieść Jacka Piekary o Mordimerze Madderdinie i jednocześnie najdłuższa książka z cyklu "inkwizytorskiego".

Jacek Piekara tak mówi o tej powieści: "Bicz Boży, to nie tylko historia skomplikowanego śledztwa prowadzonego przez młodego jeszcze inkwizytora, śledztwa w którym główne role grają spryt, bezwzględność oraz wierność tezie, że sprawiedliwość jest ważniejsza od prawa. To również opowieść, w której Czytelnik między innymi dowie się o podejrzeniach co do zniknięcia Jezusa Chrystusa, pozna niektóre tajemnice Wewnętrznego Kręgu Inkwizytorium, a także usłyszy przepowiednię dotyczącą przyszłości samego Mordimera".

Wydawcą powieści jest Fabryka Słów a patronat medialny objął serwis Wiadomosci24.pl
M. M

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ja czytałem inne książki pana Piekary
Świat jest pełen chętnych suk
Przenajświętsza Rzeczpospolita

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.