Facebook Google+ Twitter

"Ja nie jestem Danuta Wałęsa" czyli premiera biografii żony Lecha Wałęsy

Marzenia i tajemnice – autobiograficzna opowieść Danuty Wałęsy spisana przez gdańskiego dziennikarza Piotra Adamowicza, miała 21 listopada swoją premierę w siedzibie PAP. O czym opowiada książka? Jakimi barwami Danuta Wałęsa "maluje" czarno-białą rzeczywistość PRL?

http://www.modnaseniorka.pl/artykul/-ja-nie-jestem-danuta-walesa-ujawniamy-tajemnice-pierwszej-damy/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

orzełekbiały
  • orzełekbiały
  • 08.01.2012 23:46

Cytuję o internowaniu Wałęsy "W zasadzie mąż mieszkał, przebywał z złotej klatce. Miał wszystko, czego zapragnął. Kuchnia była idealna, gotowali dobrze. Alkohol też mógł otrzymać." - ja książkę czytałam

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marta Dutkiewicz
  • Marta Dutkiewicz
  • 21.11.2011 21:40

Nie czytałam książki,lecz tylko jej fragmenty w DF w Gazecie Wyborczej. Bardzo dobrze,że pani Danuta tą książkę  oraz swoje przeżycia opisała. Tak ciężka sytuacja,w jakiej się w tamym trudnym czasie znajdowała ,przekraczała siły psychiki i siły fizyczne nawet najsilniejszej na świecie osoby. Matka wielu jeszcze małych dzieci i oczekująca narodzin następnego,wciąż niepewna o los i życie swego męża. Dźwigała na sobie wielkie życiowe ciężary,przy tym nie tracąc swojej kobiecości. Myślę,że ona właśnie zasługuje na miano wielkiej matki Polki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.