Facebook Google+ Twitter

Ja - Śnieżka czyli Lily Collins

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-03-15 20:14

W tytułową rolę w komedii "Królewna Śnieżka" (premiera 16 marca) wcieliła się młoda i utalentowana aktorka - Lily Collins. Obecnie, zaliczana do najbardziej utalentowanych aktorów młodego pokolenienia.

 / Fot. Brendan GalvinLily Collins, tytułowa Śnieżka, znana jest już widzom z takich filmów jak "Wielki Mike: The Blind Side", "Porwanie" oraz "Ksiądz". Tym razem wciela się w postać królewny w ekranizacji jednej z najwspanialszych baśni wszech czasów.

Na planie filmowych współpracowała z Julią Roberts, czyli Złą Królową. Lily zapytana o to, czy Roberts była także "złą królową" poza planem odpowiada: "Absolutnie nie! Czasem dochodziło do zabawnych sytuacji. Jak wiadomo, jej znak rozpoznawczy to uśmiech. Wyobraź sobie, że w filmie stawał się złowieszczy i straszny. Ale zła królowa na dźwięk słowa „cięcie” błyskawicznie zamieniała się w totalnie inną osobę. Raz nawet powiedziała do mnie: Wybacz, nie chciałam być dla ciebie taka wredna, ale tego wymagała rola. Oglądanie jej przy pracy to prawdziwe przeżycie. Wiele się nauczyłam".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.