Facebook Google+ Twitter

Jacek Kurski pędził i źle parkował

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-10-05 16:22

Poseł do Parlamentu Europejskiego Jacek Kurski tak się spieszył na otwarcie swojego biura w Olsztynie, że na jednej z ulic przekroczył dozwoloną prędkość.

Policjanci zatrzymali samochód europosła BMW X5 na ulicy Sielskiej, bo przekroczył prędkość o prawie 40 km/h. Na drodze, gdzie poseł został zatrzymany obowiązywało ograniczenie do 70 kilometrów na godzinę, a Kurski jechał z prędkością 109 kilometrów na godzinę.

Jak poinformowała Izabela Niedźwiecka z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, Jacek Kurski pokazał funkcjonariuszom immunitet poselski. Jedyne co policjanci mogli w tym wypadku zrobić, to pouczyli europosła – dodała Niedźwiecka. Za takie wykroczenie można dostać mandat od 200 do 300 złotych i 6 punktów karnych. Pytany o to zdarzenie przez dziennikarzy, Kurski twierdzi, że nic mu nie wiadomo mu, by naruszył dziś w Olsztynie przepisy drogowe. - Policjanci mnie zatrzymali, bo mnie rozpoznali i mnie lubią i chcieli, żebym zdążył - powiedział europoseł.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że to nie jedyne dziś wykroczenie Jacka Kurskiego w Olsztynie. Na ulicy Curie Skłodowskiej włożono mu za wycieraczkę mandat za złe parkowanie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.