Facebook Google+ Twitter

Jacek Kurski (PiS) o rządach PO: Polska się dzisiaj naprawdę wali

- Mamy do czynienia z państwem, które jest w głębokiej zapaści, z premierem, który jest zupełnie pozbawiony pomysłu, jak wyjść z tej sytuacji, który jest zmęczony i wypalony - w programie "Piaskiem po oczach" ocenił europoseł Jacek Kurski. Kto w jego ocenie ma dziś kwalifikacje do rządzenia? Jarosław Kaczyński.

Jacek Kurski / Fot. Jarosław Kruk, GNU 1.2, http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:JKRUK_20100418_JACEK_KURSKI_IMG_7243A.jpg&filetimestamp=20100421094935- Ludzie zrozumieli, że państwo PO odwróciło się od obywateli, przestaje obsługiwać ich podstawowe interesy, zaczyna im zagrażać - powiedział w programie Jacek Kurski. - Zawsze mówiłem, że przyjdzie taki moment, kiedy z tych gruszek na wierzbie, z tych zapowiedzi cudów zostanie cmentarzysko iluzji i ludzi, którzy lokowali swoje nadzieje w PO, w pomyśle na to, żeby żyło się lepiej - cytując hasło wyborcze PO, ironizował Kurski.

Eurodeputowany PiS podkreślił, że choć widzi "bankructwo i fiasko" rządów PO, na rozwój wydarzeń na scenie politycznej patrzy z nadzieją. Europoseł dostrzega tu bowiem szansę nie tylko dla swojej partii, lecz dla całej Polski. - Będzie to państwo, w przeciwieństwie do [kraju rządzonego przez - red.] PO, odwrócone przodem do obywatela - stwierdził Kurski w odpowiedzi na pytanie o obraz Polski po ewentualnej wygranej PiS w jesiennych wyborach parlamentarnych.

Na czele rządu PiS ponownie miałby wówczas stanąć Jarosław Kaczyński. Jacek Kurski podkreślił, iż pomimo traumy związanej z katastrofą smoleńską prezes PiS ma kwalifikacje do tego, by skutecznie sprawować urząd premiera. Jak ocenił eurodeputowany, byłoby to powtórzenie sukcesu z lat 2005-2007, gdy u steru rządów stała ekipa PiS.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (39):

Sortuj komentarze:

Pan poseł Kurski niech sobie mówi co chce.

Trudno go uznawać za jakikowiek autorytet, bo jego specjalnością są:
-całkowita bierność w parlamencie europejskim (czytaj : nieudolność, lenistwo)
-ściganie sie na polskich szosach z policją ( rozdęte ego i bezczelność)

Tyle i aż tyle.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak. tak niech europoseł głosi. "Głupi naród to kupi" jak mawiał Kurski przed wyjazdem na europejskie salony.
Niektórzy jednak pamiętają rządy trójcy Giertych - Kaczyński - Lepper.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Wszyscy z PiS'u w proteście powinni opuścić Polskę. Byłby wreszcie spokój."- panie levy a może tak pan opuściłby ten portal, byłby wreszcie spokój?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak jak nie lubię Piaseckiego, ale nie gardzę, a to różnica .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Krzysztofie nie jest to oznaka pogardy tylko przejęzyczenia, chociaż przyznam , że nie lubię M. Olejnik.

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 27.02.2011 15:03

Wszyscy z PiS'u w proteście powinni opuścić Polskę. Byłby wreszcie spokój. :)

Panie Kossakowski, pana wywody i logika wołają o pomstę...gdzie pan czerpiesz inspirację swoich teorii? Na spotkaniach z Maciarewiczem?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Magdo, czemu od razu tak pogardliwie "redaktorka"?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oczekiwałam, że poseł Kurski wyprowadzony z równowagi przez redaktorka Piaseckiego, opuści studio. Szkoda, że tego nie zrobił.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Celem uściślenia podawana stopa bezrobocia (13%) to dokładnie stopa bezrobocia rejestrowanego:( Zapewne oficjele cichaczem przegrali kilka spraw sądowych i musieli uznać, że szacowana stopa bezrobocia (najbliższa smutnej rzeczywistości) oscyluje wokół 25%. Odtąd wszystkie publikacje rządowe zawierają magiczne słowo 'rejestrowana' stopa bezrobocia.

Komentarz został ukrytyrozwiń
listonosz
  • listonosz
  • 27.02.2011 12:03

chleb będzie po 9 oni będą lizać dupe rudemu a wy będziecie gryżć korzonki emeryturki ubeckie są spore zanim oni schudną wy.....:(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.