Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1072 miejsce

Jacek Kurski w Zamościu: PO popełniła w Brukseli siedem grzechów

24 września, późnym wieczorem zawitał do Zamościa Jacek Kurski. Europoseł spotkał się z mieszkańcami w sali konferencyjnej hotelu "Alex".

 / Fot. Tadeusz KowalskiJacek Kurski, europoseł, z wykształcenia ekonomista, z zamiłowania polityk. Znany z ciętego języka. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci Prawa i Sprawiedliwości.

Spotkanie rozpoczął od przedstawienia znanych już od kilku dni tzw. siedmiu grzechów głównych Platformy, popełnionych w Brukseli.

Zdaniem PiS, PO w Brukseli działała na niekorzyść polskich rolników odrzucając poprawkę wyrównującą dopłaty oraz dopuszczającą uprawę roślin genetycznie modyfikowanych.

Jerzy Chróścikowski,Jacek Kurski,Sławomir Zawiślak / Fot. Tadeusz KowalskiKolejnym zarzutem jest brak zdecydowanych działań Platformy w sprawie wyjątkowo niekorzystnych dla Polski: budowy gazociągu Nord Stream oraz przyjęcia pakietu klimatycznego. PiS zarzuca również rządowi PO , że nie potrafił zapewnić odpowiedniej ilości polskich przedstawicieli w unijnej dyplomacji i strukturach zarządzających. Wreszcie, że polska prezydencja jest bezbarwna i nijaka. Jacek Kurski wyraził też przekonanie, że PiS jest w stanie wygrać wybory i utworzyć samodzielny rząd.

 / Fot. Tadeusz KowalskiPo zakończeniu swego wystąpienia Jacek Kurski odpowiadał na liczne pytania mieszkańców, dotyczące m.in. szans na zwiększenie dofinansowania obszarów wschodnich, możliwości uczczenia w Parlamencie Europejskim pamięci polskich ofiar pomordowanych na Wołyniu, gazu łupkowego czy też możliwych scenariuszy w tworzeniu koalicji po wyborach parlamentarnych.

Jacek Kurski przybył do Zamościa na zaproszenie posła Sławomira Zawiślaka. Na spotkaniu byli też obecni: senator Jerzy Chróścikowski oraz kandydujący w wyborach Maria Gmyz i Dariusz Zagdański.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

puchacz
 • puchacz
 • 26.09.2011 16:42

kurski to jeden z tych prowokatorów co szukał haków na tuska oj bardzo nieładnie takich wysyłamy z wilczym biletem

Komentarz został ukrytyrozwiń
rer
 • rer
 • 25.09.2011 20:14

Oprócz rozwalania Unii od środka,to czym zajmuje się pan Kurski i jego kolesie z partii?czy zaciekli wyborcy PiS-u wiedzą,że kolesie z prawej strony głosują tak jak nacjonaliści z Holandii ,aby za wszelką cenę zablokować zwiększenie środków unijnych min. dla Polski.I nich się Kurski głupio nie tłumaczy,bo konsekwentnie,razem z kolesiami realizuje zalecenia swojego guru-Kaczyńskiego.Zalecenia dotyczące osłabienia i rozbicia unijnej solidarności.

Komentarz został ukrytyrozwiń
antypis
 • antypis
 • 25.09.2011 19:45

WYBORCO !!!! zadaj sobie proste pytania
- Czy chcesz powrotu IV RP ?
-Czy chcesz w rządzie Fotygę, Ziobrę,Macierewicza, Kempę ?
-Czy chcesz aby przypadek Barbary Blidy powtarzał się systematycznie ?
-Czy chcesz żeby pijani posłowie rozbijali wózki golfowe na Cyprze ?
-Czy chcesz żeby pijana posłanka coś tam, coś tam - bełkotała w restauracji sejmowej ?
-Czy chcesz żeby wybitni lekarze byli bezpodstawnie aresztowani a ich pacjenci nie dożywali do zabiegów? Uważaj wśród ofiar możesz być i TY lub Twoja rodzina
-Czy chcesz być inwigilowany i podsłuchiwany ?
-Czy chcesz żeby z Twoich podatków płacono odszkodowania za bezpodstawne oskarżenia ?
-Czy chcesz żeby posłanka były vice minister sprawiedliwości poręczała za bandytę stadionowego
-Czy uznajesz kiboli za bohaterów narodowych ?
-Czy chcesz żeby policjanci musieli odwozić zachlanych polityków 100 km do domu (Siedlce dwoje zgineło) ?
-Czy chcesz aby premierem został mały szczerbaty człowieczek ?
Jeżeli na powyższe pytania odpowiesz twierdząco to wybór masz prosty . Jeżeli jesteś PRZECIWNY - 9 października odeślij ich na śmietnik polityczny

Komentarz został ukrytyrozwiń

I jeszcze tu:
http://www.youtube.com/watch?v=lGobYPGmasU&feature=related
"Nie myślcie, że na wasz podział, który żeście sobie ułożyli, panie pośle Tusk, u pana prezydenta, ułożyliście, że tak podzielicie scenę polityczna na Platformę i PiS z koncesją dla SLD, że się naród da nabrać. Tak już próbowaliście w zeszłej kampanii i nie do końca się wam udało. Myślę że również teraz nie uda się wam podzielić kraju na dwa niby zwalczające się bloki, które po cichu, przy czterech winkach, dogadują się ze sobą, gdy jest taka potrzeba."

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kiepską reklamą dla PiS jest człowiek, którego inni posłowie publicznie okrzyczeli kłamcą i oszustem. Po raz kolejny dziwię się Jarosławowi Kaczyńskiemu.
"Razem tworzyliście III RP - Platforma, SLD i PiS. Razem prywatyzowaliście. Prywatyzowaliście twardo. Majątek narodowy rozgrabiony w ciągu tych kilkunastu lat." - mówił Giertych. A może miał rację?

Komentarz został ukrytyrozwiń
adam
 • adam
 • 25.09.2011 16:49

Gdyby głupota potrafiła latać to za 2007 rok Polacy zamieszkaliby na księżycu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
 • e
 • 25.09.2011 16:38

Może tak dla równowagi Panie Kowalski i inni redaktorzy , dziennikarze , debiutanci napiszecie coś na kandydatów PiS. Czy Kurski jest aż takim autorytetem żeby jego chamskie występy komentować co drugi dzień ? Mamy okres kampanijny i życzę sobie równowagi jeśli jesteście apolityczni, póki co jesteście nakierowani na krytykę PO a reszta to święte krowy ? nieskazitelne ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ku pamięci:
http://www.youtube.com/watch?v=me2l6uhz5Vs
A film warto zobaczyć, żeby mieć jasność, jak świetnie bawią się w sejmie parlamentarzyści za pieniądze podatników...

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
 • e
 • 25.09.2011 16:30

Wstydzę sie takiego przedstawiciela w europarlamencie .Takie kłamstwa może wmawiać zwolennikom PIS--u ,którzy nie bardzo kumaja o co chodzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomek
 • tomek
 • 25.09.2011 15:08

Gdyby głupota potrafiła latać to Kurski latał by jak gołąb.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.