Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15923 miejsce

Jacek Popecki z Samoobrony aresztowany. Aneta Krawczyk może zostać radną

  • Źródło: Express Ilustrowany
  • Data dodania: 2007-02-09 08:57

Jacek Popecki, radny sejmiku wojewódzkiego, ojciec chrzestny najmłodszej córki Anety Krawczyk, głównej bohaterki seksafery w Samoobronie, został aresztowany na 3 miesiące. Podejrzewa się go o o nakłanianie Anety Krawczyk do przerwania ciąży i narażenie życia kobiety.

Jacek P. Fot. EIProkuratura skierowała wniosek o aresztowanie Jacka Popeckiego z uwagi na obawę matactwa i grożącą mu wysoką karę - do 8 lat więzienia.

Wczoraj do prokuratury wezwano również główną bohaterkę seksafery. Jej konfrontacja z Jackiem P. trwała około dwóch godzin. Asystent posła Łyżwińskiego nie przyznaje się do winy.

Aneta Krawczyk twierdzi, że Jacek Popecki (z zawodu technik weterynarii) zaaplikował
jej oksytocynę i inne farmaceutyki,Aneta Krawczyk, fot. EI których używa się do leczenia zwierząt, by wywołać przedwczesny poród. Podczas wczorajszej konferencji prasowej w Warszawie do zatrzymania swojego podwładnego odniósł się przewodniczący Samoobrony Andrzej Lepper: Myślę, że w najbliższym czasie powinna być zatrzymana pani Krawczyk. Nikt jej na siłę zastrzyków nie dawał - powiedział.

Z aresztowania radnego Jacka Popeckiego najwięcej korzyści może odnieść... Aneta Krawczyk. Jeśli zostanie on skazany prawomocnym wyrokiem i sejmik stwierdzi, że mandat wygasł, to jego miejsce zajmie właśnie główna bohaterka seksafery. Oboje startowali z list Samoobrony w okręgu wyborczym obejmującym Piotrków Trybunalski i okolice. Jacek. Popecki był pierwszy na liście i zdobył 2106 głosów, a tym samym mandat, Krawczyk była druga, uzyskała zaledwie o 133 głosy mniej. Zgodnie z prawem, w przypadku wygaśnięcia mandatu radnego przypada on osobie z tej samej listy, która w danym okręgu uzyskała drugi wynik wyborczy.
(em, msm)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

JUSEF JARZABEK
  • JUSEF JARZABEK
  • 10.02.2011 10:17

BOZE,PRZECIEZ TA KRAWCZYK TO POTWOR,NA PIERWSZY RZUT OKA WIDAC ZE TO JEST RASOWY KU...SZON OSIEDLOWY.TFUUU,OCHYDNA I ZAKLAMANA !! PROSTYTUTKI ZASLUGUJA NA WIEKSZY SZACUNEK NIZ ONA!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zboczeńcy do gazu
  • Zboczeńcy do gazu
  • 07.01.2011 01:38

Boże, typowe, ograniczone myślenie samców (bo do mężczyzn im daleko)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gdyby 67 obywateli nie zagłosowało na Popeckiego, a na p. Anetę, to ona by została radną i nie złożyłaby doniesień do Temidy, a zatem - nie byłoby seksafery na skalę co najmniej Polski... Oczywiście przestępstwa (jeśli były) wirtualnie by wisiały do kolejnych wyborów i za pare lat, gdyby p. AK przegrała kolejne wybory, to by wówczas wylazły na światło dzienne... Tych 67 ludzi powinno zapłacic za cały ten medialny szum (badania, śledztwo, proces). Skoro nie wiadmo, kto dokładnie zawinił, to najpierw losy pociągnąć, a potem do odpowiedzialności.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na 3 miesiące idzie facet do pudła, bo mało wiarygodna pani powiadomiła Temidę? I sama dała zrobić sobie zabójczy zastrzyk?
Czy wyborcy (wiedząc wiele wiecej o p. AK) teraz by oddali tyle samo głosów, czy więcej? To powtórzyć wybory. Wprawdzie prawo pewnie tego nie przewiduje, ale korzyści tu są zbyt oczywiste dla jednej ze stron.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Aaaaaa wiec o to pani szanownej chodziło? przeprosic Leppera!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.