Facebook Google+ Twitter

Jacek Sasin: Zamach w Smoleńsku nie jest teorią spiskową

Jacek Sasin z PiS powiedział, iż nazywanie tezy o zamachu w Smoleńsku teorią spiskową jest dużym nadużyciem. Polityk wskazuje na to, że taką hipotezę postawili też polscy naukowcy z USA i Australii.

 / Fot. PAP/SERGEI CHIRIKOVKidawa-Błońska nazywa ich ludźmi Macierewicza i sugeruje, że są niewiarygodni. Z kolei Sasin przypomina, że jeden z nich współpracuje z NASA i ogólnie rzecz biorąc, są uznawani za światowej sławy fachowców.

Sasin zapytał się, dlaczego nikt nie odniesie się merytorycznie do postawionych przez nich tez (w ich ocenie, przyczyną katastrofy były dwa wybuchy na pokładzie samolotu).

Tłumaczy, że skoro to są smoleńskie brednie, jak wielu twierdzi, to przecież można to bardzo łatwo udowodnić. Dlaczego więc nikt tego nie robi - pytał w TVN24.

Z kolei Wojciech Olejniczak nie musi się odnosić do tez naukowców, ponieważ ma zaufanie do własnego rozumu, który podpowiada mu, że teoria zamachu jest absurdem.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Marta Kaczysmka
 • Marta Kaczysmka
 • 10.04.2012 17:27

Jarosław Kaczyński(Kain-starszy brat) i Lech Kaczyński(Abel --młodszy brat).
HISTORIA SIĘ POWTARZA i jest analogia idealna .


Analogia . Kain i Abel : synowie Adama i Ewy. Biblijna Księga Rodzaju opowiada o tym jak Kain zabił młodszego brata i jak został za to ukarany. Podaje historię rodu Kaina (Rdz 4), a także trzeciego brata Seta (Rdz 5). Więcej przekazów o Kainie i Ablu zawiera mitologia hebrajska, literatura apokryficzna, a także Koran.

Komentarz został ukrytyrozwiń
RadekM
 • RadekM
 • 10.04.2012 17:04

Agentura POwska już jest TRUPEM politycznym !!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Naród polski
 • Naród polski
 • 10.04.2012 16:47

BOŻE WSZECHMOGĄCY UCHROŃ NAS OD OPĘTAŃCZYCH LUDZI A PRZEDE WSZYSTKIM OD Jarosława Kaczyńskiego PiS .
To już próbowali zrobić Kaczyńscy Lech , Jarosław i z nimi związane środowiska polityczne oraz wojskowe !!!
,
Kogo Kaczyńscy ,Lech i Jarosław próbowali naśladować !Kogo próbuje teraz naśladować Jarosław Kaczyński ?Pozwolę sobie dać cytat ,KTÓRY JEST NA FORUM .
"W partii opozycyjnej (PiS, pod przewodnictwem jego brata Jarosława Kaczyńskiego) będącym matecznikiem również dla Lecha Kaczyńskiego , wrzało !!!
Obu braciom (Lechowi i Jarosławowi Kaczyńskim ) marzyło się mieć władzę absolutną w Polsce .NA DRODZE ICH OPĘTAŃCZYCH ZAMIARÓW STAŁ NARÓD POLSKI , KTÓRY ZDECYDOWANĄ WIĘKSZOŚCIĄ ICH ODRZUCIŁ OD REALNEJ WŁADZY w Rzeczpospolitej A DAŁ MANDAT NA RZĄDZENIE Platformie Obywatelskiej (premierowi - Donaldowi Tusk , marszałkom: sejmu - Bronisławowi Komorowskiemu oraz senatu - Bogdanowi Borusewiczowi )
TAKI STAN RZECZY MOCNO KOMPLIKOWAŁ OBU BRACIOM (Lechowi i Jarosławowi Kaczyński ) W PRZEJĘCIU WŁADZY W POLSCE !!!
<<<<Wobec takiego stanu rzeczy postanowili dojść DO WŁADZY POPRZEZ PUCZ , OBALENIE ZBROJNE LEGALNYCH WŁADZ W POLSCE !!! >>>>>>>>>>>

POCZĄTKIEM DO TEGO MIAŁO BYĆ : ZEBRANIE WSZYSTKICH NAJWYŻSZYCH DOWÓDCÓW SIŁ ZBROJNYCH POD DOWÓDZTWEM ZWIERZCHNIKA TYCHŻE SIŁ PREZYDENTA RP , Lecha Kaczyńskiego W JEDNYM , ODOSOBNIONYM MIEJSCU - BYŁ NIM POKŁAD SAMOLOTU TU -154 M ).
...
OPACZNOŚCI CHYBA BOŻA NAS OCHRONIŁA PRZED ZAMACHEM STANU .
---
Niech nigdy już Jarosław Kaczyński nie ma możliwości rządzić , poniewaz to jest wróg naszego kraju Rzeczpospolitej Polskiej .Jego miejsce jest w kryminale.Chyba że jest chorym na umyśle, to należny go leczyć w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym .
Polacy przez ostatnie głosowanie w wyborach powszechnych odrzucili PiS z Jarosławem Kaczyńskim od realnego wpływu na Rzeczpospolita Polską .Sześć razy pod rząd powiedzieli PiSowi z Jarosławem Kaczyńskim -nie chcemy was !Teraz jest kolej na NIEZAWISŁY SĄD I WYROK nakazujący odosobnienie od społeczeństwa polskiego a przede wszystkim od RP.
BOŻE WSZECHMOGĄCY oto Cię prosi NARÓD POLSKI.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Romuald
 • Romuald
 • 10.04.2012 16:42

Na podstawie obserwacji i poczynań Jarosława Jaczyńskiego albo Jacka Sasina należy zadąć pytania .Czy czasem Jarosław Kaczyński nie chciał pozbawić swego brata prezydentury ?WIEMY , ŻE CHĘTNIE STARTOWAŁ NA TEN URZĄD PO ŚMIERCI Lecha Kaczyńskiego .Również Jacek Sasin jako V-ce szef kancelarii , a po śmierci szefa Stasiaka , zostałby awansowany na SZEFA KANCELARII PREZYDENTA .
Łatwo zauważyć , że obaj (Jarosław Kaczyński i Jacek Sasin by awansowali i byli by na najwyższych dla siebie stanowiskach .OBAJ W OSTATNIEJ CHWILI ZREZYGNOWALI Z LOTU Z PREZYDENTEM Lechem KACZYŃSKIM 10 kwietnia 2010 roku!!
KTO BY NAJWIĘCEJ ZYSKAŁ PO ŚMIERCI :Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i szefa kancelarii prezydenta Stasiaka ?!!
To jest zagadka dla :PiSowców i zwolenników Jarosława Kaczyńskiego , Jacka Sasina oraz tezy o ZAMACHU.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Bywalec
 • Bywalec
 • 10.04.2012 14:55

To jest nie tylko rocznica katastrofy, ale zbrodni katyńskiej. O tym właśnie powstał film "Z nieba do nieba". Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich miłośników ojczystej historii, na projekcję dokumentalnego filmu Studia Filmowego KRONIKA: (http://www.dailymotion.com/video/k24fhJtdNaDwRM1Xs5E) Jest to niezmiernie ciekawa historia krótkiego, intensywnego życia i tragicznej śmierci, zamordowanej w Katyniu córki gen. Dowbora - Muśnickiego, por. pil. Janiny Lewandowskiej. Filmowy seans 45 minutowego dokumentu Zbigniewa Wacława Kowalewskiego odbędzie się w kolejnym, smutnym dniu rocznicy jej urodzin, przypadających równocześnie z datą jej tragicznego zgonu. Seans w gmachu Centrum Prasowego SDP, w sali A na I piętrze, organizujemy w dniu 24 kwietnia o godzinie 18 - tej. Jest to siedziba Warszawskiego Oddziału Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich przy ulicy Foksal 3/5. TO MIEJSCE NA MAPIE KOMPUTEROWEJ CENTRUM STOLICY jest dostępne pod adresem: http://maps.google.pl/maps?q=ul.+Foksal+5,+Warszawa,+SDP&hl=pl&ll=52.233937,21.021609&spn=0.009238,0.019119&geocode=+&hq=ul.+Foksal+5,+Warszawa,+SDP&hnear=Warszawa,+Mazowieckie&t=m&z=16&iwloc=A
Dla wszystkich chętnych wstęp na projekcję filmu: "Z nieba do nieba" jest oczywiście wolny. Podaję również link do artykułu prasowego (opublikowanego przed rokiem w internetowym serwisie kulturalnym Wiadomości24pl), o tej jedynej kobiecie znalezionej wśród ciał polskich oficerów, w dołach śmierci w Katyniu. Autor scenariusza i reżyser opowiada też w nim redaktorowi Krzysztofowi Krzakowi o losach tego niechcianego przez TVP filmu:
link
utm_source=facebook.com&utm_medium=SMO_GRATKA&utm_campaign=SMO

materiały audiowizualne w sieci Internet, związane z Janiną Lewandowską i prezentowanym filmem:

http://www.dailymotion.com/video/xefabd_dokumentacja-w-lusowie-i-poznaniu-d_shortfilms autorska DOKUMENTACJA FILMOWA
http://www.dailymotion.com/video/k24fhJtdNaDwRM1Xs5E - pierwsza (zakodowana) część
http://www.dailymotion.com/video/xh7jha_do-nieba_shortfilms - końcówka II części filmu: "Z nieba do nieba"
http://www.dailymotion.com/video/xejz9c_makeing-off_shortfilms - trailer z planu filmowego
http://www.dailymotion.com/video/xek46t_jak-powstaje-film-o-porucznik-pilot_shortfilms - reportaż z planu
http://www.dailymotion.com/video/xek1fb_konny-odcinek-historii-yycia-janiny_shortfilms - migawki video ze zdjęć w Lusowie
oraz znalezione w sieci utwory innych autorów:
http://www.youtube.com/watch?v=ZQyMVVYcA6g odcinek o Janinie Lewandowskiej z serii EPITAFIA KATYŃSKIE na YOUTUBE
http://www.youtube.com/watch?v=x88X1Asz5PQ REPORTAŻ LICEALISTÓW Z LUSOWA na YOUTUBE

do zobaczenia podczas seansu filmowego. Z filmowym i lotniczym pozdrowieniem,

Zbigniew Wacław Kowalewski (tel. 603765403)
http://www3.sympatico.ca/hobot/Zbyszek.htm
kontakt z producentem: BARBARA ŁAWSKA - sfkronika@poczta.onet.eu

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
 • red
 • 10.04.2012 09:33

Zamach i jeszcze raz zamach! Nie próbuje się do końca wyjaśnić tej tragedii , to zrozumiałe ,dowody są dla pewnej grupy niewygodne!A śledztwo pewnie będzie trwało do końca świata.....no tak by niektórzy chcieli. Ale niezależni polscy fachowcy to wyjaśnią ,a winni odpowiedzą za tą tragedię!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.