Facebook Google+ Twitter

Jacek wrócił po dwóch latach

Witam serdecznie Jacka Oknińskiego, Autora Wiadomości24, który wrócił dziś z tekstem. Niemal po dwóch latach od opublikowania ostatniego materiału!

 / Fot. W24 Cieszę się bardzo z powrotu Jacka, równie serdecznie zachęcam do powrotu wszystkich Autorów, którzy dawno do nas nie zaglądali.

Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

AYfTVFogZpA
  • AYfTVFogZpA
  • 18.03.2012 23:59

Inni albo nie wiedzieli, że w czisae obiadu średnio byli warci dużo więcej niż 1 milion $ (biorąc pod uwagę majątek Pana Tada Witkowicza) albo nie mieli odwagi/potrzeby, żeby uścisnąć dłoń tego przedsiębiorczego Polaka. Zacytowałam fragment twojego postu, żeby podzielić się spostrzeżeniem: inni raczej NIE MIELI POTRZEBY ! Często obserwuję u ludzi przeciętnych brak należytego szacunku do ludzi sukcesu, do ludzi bogatych, a często wręcz przeciwnie żywienie negatywnych uczuć, takich jak zazdrość, pogarda, podejrzliwość. Jestem przekonana- szczery zachwyt i szacunek do ludzi, ktf3rzy zamiast tego żeby tkwić w biedzie(a to jest o wiele łatwiej niż walczyć o swoje!!!) nie zgadzają się ze swoim losem i postanawiają kreować własne życie według swojego scenariuszu, są cechami ktf3re wskazują na to że osoba adekwatnie odbiera rzeczywistość i jest w stanie sama sukces osiągnąć. Czego ja Tobie szczerze życzę!

Komentarz został ukrytyrozwiń
how to gain mass
  • how to gain mass
  • 10.03.2012 10:38

wspaniale przedstawienie, bardzo pouczajace. Zastanawiam sie, dlaczego naprzeciwko ekspertow z tej branzy nie zauwazaja tego. Nalezy kontynuowac pisanie. Jestem pewien, ze masz ogromna baze czytelnikow juz z nami!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
  • Inka
  • 01.03.2012 20:05

O Jacku Pisuli??hi,hi,hi.... o tym awanturniku?

Komentarz został ukrytyrozwiń

A mysłałam, że to o innym Jacku...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie wiem jak komu. Ale mnie najbardziej zależy na dotarciu do jak największej ilości odbiorców. Zawsze staram się zgłaszać swoje teksty do W24, jak również i do innych Serwisów Obywatelskich. Niektórzy mówią, że W24 to "twór niemiecki" i jest tendencyjny - nie wszystkie artykuły publikuje. Mnie nie opublikowano - na 139 artykułów tylko trzy, czy cztery. Nie chce mi się teraz śledzić. Wychodzę także jeszcze z założenia - jeśli mówimy, że gdzieś jest źle, to właśnie tam powinniśmy przebywać, jak najczęsciej, po to aby to złe zamieniać na lepsze. Tak że zachęcam także do obecności tutaj, chociażby dlatego, aby było tu super dobrze, abyśmy swoim dobrem emanowali i szerzyli je na wszystkie strony świata.
Gdybym miał jakikolwiek żal do Redakcji, to tylko o to, że nie chciała opublikować mojego tekstu pt. "Uzasadnione przypadki"??? Mimo moich zabiegów i zapewnień, że nie usiłuję działać, na niczyją szkodę, tylko mi chodzi o przejrzystość i jednoznaczność regulaminów nic nie pomogło. Nie pomogło nawet moje tłumaczenie Panu Rafałowi, te poniżej.

" Panie Rafale. Do pozostałych paragrafów nie mam zastrzeżeń. Tylko to jedno - mdłe i wieloznaczne - określenie według mnie jest nie czytelne i niejednoznaczne, nie precyzyjne. Dlaczego? Czyżbym był już takim głąbem, żebym nie zauważył niebezpieczeństw, czy szkody, dla W24, albo Polskapresse, mojego tekstu? Powtarzam, że on nikomu szkody nie przyniesie, lecz - po udzieleniu wyjaśnienia w postaci podania paru przykładów - poprawi przejrzystość intencji zawartej w tym - cholernym - zwrocie. Mnie nie zależy na szkodzeniu serwisowi. Jestem tutaj z własnej, nie przymuszonej woli i nie przewiduję z niego odchodzić. Stawiałem w nim "pierwsze kroki", od samego początku traktowany z wyrozumiałością i przyjaźnie. Dlaczego więc miałbym mu szkodzić?

Pozostałe przypadki - to wszystkie inne nie wymienione w regulaminie. To określenie, które Pan podał za przykład podobieństwa jest całkowicie czytelne i całkowicie nie implikuje się z "uzasadnionymi przypadkami". Pozdrawiam."

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.