Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21351 miejsce

Jack White wystąpi w Krakowie 12 listopada!

12 listopada w krakowskiej Starej Zajezdni wystąpi Jack White, jeden z najpopularniejszych artystów muzyki rockowej. Bilety do kupienia od 19 września.

 / Fot. By Frida Borjeson from Stockholm, Sweden (The Raconteurs) [CC-BY-2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/2.0)], via Wikimedia CommonsZgodnie z obietnicą złożoną na tegorocznym Open'erze, Jack White wraca do Polski, aby zagrać specjalny, kameralny koncert w Starej Zajezdni na krakowskim Kazimierzu.

Jack White znany jest przede wszystkim jako lider jednego z najważniejszych rockowych zespołów - The White Stripes. Kiedy działalność zespołu została zawieszona w 2011 roku, muzyk stał już na czele dwóch innych formacji. Mowa o The Racounters i The Dead Weather - podaje dziennik.pl.

Jack White jest szefem wytwórni dla której nagrywają tacy artyści jak np. Beck, Tom Jones, Conan O'Brien.

Solowy debiut muzyka, płyta "Blunderbuss" ukazała się w 2012 roku. Płyta dotarła do 1. miejsca listy Billboard 200 w USA sprzedając się w przeciągu tygodnia od dnia premiery w nakładzie 138 tysięcy egzemplarzy. W czerwcu tego roku muzyk wydał kolejny solowy album zatytułowany "Lazaretto".

Bilety na kocert Jack'a White'a w sprzedaży od piątku, 19 września.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.