Facebook Google+ Twitter

Jackie Chan trafił dwukrotnie do Księgi Rekordów Guinnessa

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-12-26 14:18

Jackie Chan, który tak naprawdę nazywa się Kong-sang Chan, popularny aktor z Hongkongu, został ostatnio wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa. W dodatku podwójnie!

Jackie Chan / Fot. Georges BiardWszystko za sprawą jego najnowszego filmu akcji pt. "Armour of God III: Chinese Zodiac". Aktor wykonał w tym obrazie najwięcej numerów kaskaderskich, co dało mu pierwszy wpis do księgi. Chan pobił także rekord pełnionych na planie funkcji: w "Chinese Zodiac" jest on nie tylko głównym aktorem i kaskaderem, ale również reżyserem, producentem, producentem wykonawczym, kierownikiem produkcji, scenarzystą, scenografem, autorem zdjęć, mistrzem oświetlenia, koordynatorem kaskaderów, koordynatorem cateringu, rekwizytorem, a ponadto wykonawcą przewodniego motywu muzycznego. Istny człowiek-orkiestra!

58-letni aktor zyskał sławę m.in. dzięki takim obrazom jak "Policyjna opowieść", "Przyjemniaczek", "Medalion", "Kung Fu Panda", "Godziny szczytu", "Karate Kid" czy przede wszystkim legendarny "Pijany mistrz". Ostatnio artysta wyznał, że pojawi się w trzeciej części „Niezniszczalnych”, reżyserowanej przez Sylvestra Stallone. Chan miał wystąpić już w drugiej odsłonie filmu, ale musiał zrezygnować ze względu na inne projekty, w których brał udział.Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.