Facebook Google+ Twitter

Jadą promować studiowanie

Same organizowanie „dni drzwi otwartych” na uczelniach wyższych nie jest już wystarczającą zachętą dla licealistów, by wybrać akurat tę a nie inną uczelnię. Studenci Uniwersytetu Zielonogórskiego mają pomysł na promocję swojej uczelni.

„BUZ do kariery”, bo tak nazywa się cała akcja. Czemu „BUZ” a nie „bus”? – Jest to prosty element reklamowy UZ, czyli użycie skrótu od nazwy Uniwersytet Zielonogórski.
Studenci wybranych kół naukowych i stowarzyszeń uniwersytetu będą jeździć po wybranych miastach województwa lubuskiego i dolnośląskiego. Odwiedzając konkretne szkoły średnie będą promować swoją uczelnię, swoje koła naukowe, a głównie zachęcać do podjęcia studiów w ogóle. Dlaczego warto być studentem? Jak wygląda życie studenckie? Na te i wiele innych pytań na pewno będzie można znaleźć odpowiedź u ekipy studentów, którzy już są przygotowani do całej akcji.

Ubrani w pomarańczowe koszulki z napisem „BUZ do kariery” będą próbowali dotrzeć do młodych za pomocą organizowanych warsztatów m.in. koło teatralne przybliży licealistom, jak powinna wyglądać autoprezentacja, dziennikarze gazety studenckiej „Uzetka” pokażą, jak wygląda praca nad złożeniem gazety od kuchni. Kół jest wiele, a więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Akcja rusza 25.02.2008, na pierwszy ogień pójdą licea zielonogórskie , w kolejnych dniach Żagań (26.02), Żary(27.02), Nowa Sól (28.02), Szprotawa/Kożuchów (04,03.) Chcesz dowiedzieć się kiedy BUZ przyjedzie do Ciebie? Zajrzyj na stronę internetową Buz

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

strona dopiero co została stworzona...to co w niej ma prawo bytu-jest w niej na dzień dzisiejszy zawarte tzn. terminarz wyjazdów. Bo trudno umieścić w galerii zdjęcia z wyjazdów w momencie gdy pierwszy wyjazd dopiero w 25.02.2008 będzie:)..czyli za 5 dni. zapewniam że na bierząco bedą wprowadzane aktualizacje owej strony

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pomysł ciekawy, choć trzeba przyznać, że strona www BUZ wątpliwej jakości.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.