Facebook Google+ Twitter

Jadłodajnia Filozoficzna z widokiem na Zamek

Kultowy warszawski klub, który do jesieni 2009 roku działał w dawnym warsztacie samochodowym przy ul. Dobrej, po ponadrocznej przerwie powróci w nowej lokalizacji. Tym razem - w nadbudowanym starym garażu przy Nowym Zjeździe 1A.

Wizualizacja nowej siedziby Jadłodajni Filozoficznej / Fot. mat. inwestoraSzklany pawilon, wzniesiony nad podziemnym garażem ukrytym w pagórku na tyłach gmachu Wojewódzkiego Centrum Stomatologii - tak, w świetle ustaleń serwisu tvnwarszawa.pl, wyglądała będzie nowa siedziba Jadłodajni Filozoficznej. Atutem Klubu stanie się nie tylko nowoczesna architektura, lecz i wspaniały widok na Pałac Pod Blachą oraz saską elewację Zamku Królewskiego.

Przypomnijmy, że klub, jeden z istotnych ośrodków stołecznej kultury undergroundowej, działał w baraku na rogu ul. Dobrej i Zajęczej. Kres jego funkcjonowaniu położył pożar, który doszczętnie strawił jego siedzibę w listopadzie 2009 r. Ponowne otwarcie Jadłodajni Filozoficznej może nastąpić już na początku 2012 r. Jak wyjaśnia twórca klubokawiarni, Maciej Wysocki, wszystko zależy od przebiegu rozmów z konserwatorem zabytków oraz włodarzami dzielnicy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

natchniony
  • natchniony
  • 28.02.2011 10:06

???????????

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.