Facebook Google+ Twitter

Jadwiga Gosiewska spotka się z Benedyktem XVI. Porozmawiają o Smoleńsku

  • Źródło: Dziennik Bałtycki
  • Data dodania: 2011-07-11 21:51

Jadwiga Gosiewska - matka tragicznie zmarłego Przemysława Gosiewskiego - napisała do papieża list dotyczący smoleńskiej katastrofy. Otrzymała odpowiedź z zaproszeniem do Watykanu na prywatną audiencję u Benedykta XVI.

 / Fot. Tomasz Turczyn/PolskapresseGosiewska zapowiada, że przedstawi papieżowi swój pogląd na katastrofę pod Smoleńskiem. - Podzielę się też osobistymi refleksjami matki, która straciła jedynaka - zapowiada. - Poproszę także o wsparcie naszych starań w wyjaśnieniu przyczyn rozbicia się prezydenckiego samolotu - dodaje.

Co było w liście napisanym do Benedykta XVI? Gosiewska przyznaje, że jest on utrzymany w klimacie refleksji matki, która straciła ukochanego jedynaka. Przyznaje także, że napisała, że należy powołać niezależną międzynarodową komisję, która wyjaśni przyczyny katastrofy prezydenckiej maszyny. - Wciąż jest bardzo wiele znaków zapytania - uważa J. Gosiewska. - Zaskakuje także to, że wrak samolotu nie trafił jeszcze do Polski. Takich przykładów z obecnego śledztwa można mnożyć.

Tomasz Turczyn

Czytaj cały tekst w Dzienniku Bałtyckim

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

Oświecony
  • Oświecony
  • 14.07.2011 05:19

Gdyby rozpili pół basa to i by się dogadali. A tak to za Chiny nie widzę możliwości. Nakładzie jej głupot do głowy. Ta przekaże prezesikowi a ten całkiem zdurnieje do reszty.

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
  • e
  • 12.07.2011 14:26

A PAPIEŻ z niemieckim rodowodem wypowie wojnę ruskim albo przekona panią Gosiewską , że taka była wola boska. Jeśli jest wierząca to powinna wiedzieć ,że Bóg daje życie i odbiera.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A Papież dozna objawienia i w ten sposób wyjasni przyczyne katastrofy w sposób zgodny z oczekiwaniami PiSu, Gosiewskiej, Maciarewicza i całej tej dobranej kompanii oszołomów.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Warszawiak
  • Warszawiak
  • 12.07.2011 02:04

Lewactwo = partia prawicowa która rządzi? To kim wobec tego jest lewica?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Poznaniak
  • Poznaniak
  • 12.07.2011 00:29

@loevy:
Jestem pozytywnym ateistą, w moim słowniku nie istnieje pojęcie grzechu.
Znam za to filozoficzne pojęcia winy i kary, więc wystarczy mi, że żyję zgodnie z ich wytycznymi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
@Joanna/re
  • @Joanna/re
  • 11.07.2011 23:28

Otóż to.Co te dranie robią tym biednym ludziom,to się w głowie nie mieści!Zebrały sie cwaniaczki nad żalem matki i robią sobie politykę na ludzkim nieszczęsciu.Te hieny powinny raz na zawsze zniknąć z życia publicznego.Nie mają w sobie ani krzty człowieczeństwa ,ą chcą nam życie urządzać i mówić nam jak mamy żyć!

Komentarz został ukrytyrozwiń
niePOkorny
  • niePOkorny
  • 11.07.2011 22:55

Wystarczy taki tekst i widać przez kogo oblegane i pilnowane są te "W24". Kiedyś było tu kilku dobrych dziennikarzy,a teraz sami spekulanci po latających kursach.
Lewactwo, aż kipi piana. A mówią,że katolicy zioną nienawiścią.
"W oku bliźniego drzazgę dostrzegasz,a w swoim belki nie widzisz".
Dobrze jednak,że jest Radio Maryja, Telewizja TRWAM i Nasz Dziennik bo wszystkie inne na modłę jedynie słusznej i POprawnej linii Wyborczej. Moi znajomi mówią,że szkoda już tracić czas na wszystkie te liberalno-lewackie media.Same kłamstwa i spekulacje i zero prawdy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 11.07.2011 22:36

Bez wątpienia papież jest najbardziej odpowiednia osobą do spowiedzi.

Pozdrawiam panią Gosiewską, refleksja to dobry doradca, byle była własna.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Joanna
  • Joanna
  • 11.07.2011 22:33

Wczoraj słuchałem całej rodzinki Gosiewskich w telewizji Trwam !!!!!
Co oni za bzdury wygadywali.Ta Gosiewska a matka Edgara wygadywała , że była podłożona bomba a samolot spadł ,bo sie w powietrzu rozleciał .Nikt z księzy jej nie przerwał a wręcz zachęcał do podjudzania i wygadywania pomowien .Precz z takimi oszołomami !Prości katolicy idą za takimi oszołomami jak ćmy w ogień .Boże chroń naszą wiare przed taką zarazą !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
re
  • re
  • 11.07.2011 22:23

Idą wybory.