Facebook Google+ Twitter

Jadwiga Kaczyńska: Państwo nie upomina się o ofiary spod Smoleńska

Jadwiga Kaczyńska, matka zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego w ostrych słowach oceniła działania rządu w sprawie katastrofy smoleńskiej.

 / Fot. Prezydent.pl/domena publicznaJadwiga Kaczyńska wypowiada się w filmie Anity Gargas "10.04.10". "Zginęli ludzie, którzy byli na czele tego państwa. I państwo się o nich nie upomina. To znaczy, że tego państwa właściwie nie ma." - mówi matka prezydenta Kaczyńskiego i dodaje: "Nie ma rządu. Bo ten rząd... jaki?"

Jadwiga Kaczyńska stwierdza również, że rząd boi się poznania prawdy o katastrofie. - Wydaje mi się, że oni się bardzo boją poznania tej prawdy. Albo ją znają i też się boją. - stwierdza w filmie Gargas.

Czytaj też: Paweł Graś (PO): Jadwiga Kaczyńska przeżyła bardzo bolesną tragedię

Jest to pierwsza publiczna wypowiedź Jadwigi Kaczyńskiej na temat katastrofy smoleńskiej i toczącego się śledztwa. Film Anity Gargas będzie dodany na płycie DVD do "Gazety Polskiej" i pojawi się w sprzedaży 6 kwietnia.

Piąta edycja konkursu Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku trwa! Dołącz, wygraj 10 tysięcy



Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (106):

Sortuj komentarze:

jan z wielkopolski
  • jan z wielkopolski
  • 01.04.2011 21:23

"Pan" levy Dzisiaj 05:03
SYNEK, kto ci napisał ten tekst?
Ty aż tak kumaty nie jesteś

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marta Dutkiewicz
  • Marta Dutkiewicz
  • 01.04.2011 17:55

Do Pana Levy- A ja mimo wszystko Pana lubię.

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 01.04.2011 05:03

Do pani Marty. Z tego wszystkiego co pani tutaj nabazgrała prawdą jest tylko "Z pewnością pod powierzchnią tego tonu kryje się człowiek wartościowy,mądry i zaangażowany w problemy naszego kraju." Do każdego epitetu dodałbym tylko "bardzo", zatem "bardzo wartościowy", "bardzo mądry ", "bardzo zaangażowany ". TERAZ JEST OK.
Mimo to komplementami mnie pani nie rozbroi (a może rozbroji?).
Ludzi nie lubię, a jeżeli zapłacą za szczególne nielubienie to nie lubię szczególnie.
Skoro zapłacono za nielubienie moherów i krzyża, to nie lubię.
NIELUBIENIA MAM NADMIAR (DO OBDZIELENIA), PIENIĘDZY ZAWSZE NIEDOMIAR.
ALE W PO KAŻDY SIĘ SPRZEDAJE,
POCZYNAJĄC OD MŁODZIEŻY

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marta Dutkiewicz
  • Marta Dutkiewicz
  • 31.03.2011 23:36

Do Pana Levy- Drogi Panie, ja piszę w Wiadomościach 24.pl od niedawna. Być może że zaprzestanę,również tak jak i Pan przechodzę kryzys. Czytałam różne Pana komentarze i chciałabym skromnie zwrócić Panu uwagę,że mam często wrażenie u Pana niepotrzebnie prowokatorskiego tonu oraz słownictwa.Myślę,że gdyby Pan spróbował ten ton zmienić, to i Pana poglądy byłyby bardziej traktowane na serio.Z pewnością pod powierzchnią tego tonu kryje się człowiek wartościowy,mądry i zaangażowany w problemy naszego kraju.Pozdrawiam Pana serdecznie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 31.03.2011 17:55

Nie należy wierzyć we wszystko co piszę. Często jestem tak zbulwersowany brakiem akceptacji moich poglądów, że niedowiarkom dałbym po mordzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 31.03.2011 08:32

Specjalnie da pani Kaczyńskiej dotarłem do tajnego raportu :

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/29896-5beaffc07267f437bf03fd2ffc805e82..PNG

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 31.03.2011 08:10

Poprawiam błąd - informacja o konkursie
link

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 30.03.2011 20:56

Panie Romanie \
wpis myNaród Wczoraj 19:32 to wpis Fałszerza. nigdy nie pozwolłbym sobie na taką niegosziwość.
Platformiane Sympatyki sobie na to pozwalają.

Komentarz został ukrytyrozwiń
PRAVY
  • PRAVY
  • 30.03.2011 20:51

teraz widzicie prawdziwe oblicze levego.
niby taki kulturalny, sympatyk platformy, a to proszę

Komentarz został ukrytyrozwiń
elza
  • elza
  • 30.03.2011 16:40

levy -To zaskakujące aby pani Gargas promowała siebie wykorzystując wywiad z P Jadwigą. Wg słów pana Jarosława ,Matka jego została wykorzystana bez zgody? To nadużycie1