Facebook Google+ Twitter

Jadwiga Kowalczyk kandydatką na miss

W odpowiedzi na zjawisko autopromocji w związku z wyborami Miss i Mistera naszego serwisu, chciałbym zaproponować Jadwigę Kowalczyk, osobę, której imponujący dorobek skłonił mnie do uczestnictwa w akcji, do której z początku odniosłem się bardzo krytycznie.

Sonda

Oddaj głos na Jadwigę Kowalczyk

W Gdańsku. / Fot. Agata KowalczykPani Jadwiga ujęła mnie nieczęstymi u ludzi z jej pokolenia poglądami, krytycyzmem w stosunku do wydarzeń, kształtujących naszą rzeczywistość oraz decyzji politycznych wpływających na nasze życie.

Jej opinie w tekstach: Mordy w kubeł. Żałoba narodowa,
Papierowy żołnierzyk, czy Byle położyć łapę, świadczą o tym, że Pani Jadwiga na bieżąco śledzi wydarzenia mające bezpośredni wpływ na życie polskiego społeczeństwa, a w swoich artykułach nie waha się nazywać rzeczy po imieniu.

W Muzeum Etruskim. / Fot. Agata KowalczykPo raz pierwszy zetknąłem się z jej osobą, kiedy skomentowała mój tekst „Kilka słów nad trupem”. W odróżnieniu od o wiele młodszych od niej osób, Pani Jadwiga nie skrytykowała mnie za rzekomy „brak patriotyzmu”, tylko odniosła się do merytorycznej strony artykułu. Jej wypowiedzi na łamach Wiadomosci24.pl świadczą o tym, że jest osobą o bardzo niezależnych poglądach, błyskotliwym intelekcie i świetnym warsztacie dziennikarskim.

Artykuły Pani Jadwigi są napisane wyjątkowo profesjonalnie, prezentując bardzo wysoki poziom.
Publikowane przez Nią teksty dotyczą m.in. wybuchu metanu w śląskiej kopalni, zamieszania wokół metody in vitro, czy decyzji USA dotyczącej tarczy antyrakietowej w Polsce. Wśród opublikowanych przez nią tekstów znajdziemy także recenzje książek. Dotychczas opublikowała 495 tekstów i 34 galerie. Imponujący wynik!

Przyznam, że w dotychczasowych komentarzach bardzo krytycznie odnosiłem się do wyboru Miss i Mistera. Uważam, że aby uniknąć kompromitacji, powinniśmy proponować kandydatów, którzy opublikowali wartościowe materiały. Innymi słowy, powinniśmy proponować kandydatów w oparciu o ich merytoryczny dorobek, a nie ze względu na fajne fotki w kostiumie kąpielowym, tudzież (w przypadku facetów) na siłowni.

W paszczy. / Fot. Agata KowalczykPonadto zauważyłem, że dotychczas proponowano kandydatów (lub też kandydaci proponowali siebie!), których wiek nie wynosi więcej niż 30 lat. Kochani, nie tworzymy kolorowego pisemka, które może dobrze się czyta w czasie krótkiego posiedzenia w toalecie, ale rzetelny serwis dziennikarstwa obywatelskiego, dlatego nie dyskryminujmy wartościowych kandydatek i kandydatów ze względu na wiek, bo to się nazywa ageizm.

Poza tym, uważam, że Pani Jadwiga jest bardzo atrakcyjną kobietą i gdybym był kilkanaście lat starszy... cóż, nie ukrywam, że zawsze pociągały mnie kobiety o błyskotliwym intelekcie i z niebanalnym poczuciem humoru.

Zachęcam do zapoznania się z profilem Pani Jadwigi i do głosowania na jej kandydaturę na Miss Wiadomości24.pl.

OD REDAKCJI: Głosowanie - zgodnie z regulaminem, rozpoczynamy 9 listopada o godzinie 00.01. Wszystkie wcześniejsze głosy nie będą brane pod uwagę i zostaną wykasowane. Aby brać czynny udział w głosowaniu, należy mieć uzupełniony swój profil i pod artykułem, w komentarzach do osoby, na którą głosujemy wpisać: ODDAŁEM GŁOS - dzięki temu chcemy zminimalizować możliwość oszukania wyników.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (25):

Sortuj komentarze:

 • Autor usunął profil
 • 13.11.2009 11:33

Myślisz............................. może być krzyk?...........................aż ....taki ........to .........ja......... nie jestem! ;-)))

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 13.11.2009 11:24

Sławo, a co Cię tak ciekawi, dlaczego już usiadłaś na widowni?

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 13.11.2009 11:08

Uważam, że mój głos w jakimś stopniu obliguje Panią JK do bliższego zapoznania się ze zdjęciowym potworem!

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 13.11.2009 10:44

Mając wielką nadzieję oddać przysługę ludzkości oddałem głos na Panią Jadwigę Kowalczyk.
Niech potomni to zapamiętają!

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 13.11.2009 09:43

Myślałem, że dobry uczynek zrobię, i potwór szczęśliwy i Pani wskrzeszenie po czerwonej zarazie! Same pożyteczne rzeczy! ;-))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

TT - proszę nie glosowac na mnie nawet za dopłatą.
Liczę wyłącznie na głosy czerwonych, komuchów i postsowieckiej zarazy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Myślę , że jest dość czytelne iż tu zostawiłam swój głos. wpierwszym dniu głosowania.

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 10.11.2009 14:13

ja zagłosuję gdy zamiast ręki wsadzi między zęby potwora swój język!

Komentarz został ukrytyrozwiń

hihihi
Alicja Pływaczyk Wczoraj 00:22

ODDAŁEM GŁOS,no i wydało się. ;)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

ja również zagłosowałem na Jadwigę...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.