Facebook Google+ Twitter

Jagiellonia Białystok może zagrać bez Hermesa

W rozpoczynającej się za 3 tygodnie rundzie wiosennej piłkarskiej Ekstraklasy, w drużynie Jagiellonii może nie zagrać Hermes Neves Soares. W czwartek decyzję o dyskwalifikacji zawodnika na rok wydał Wydział Dyscypliny PZPN.

Jagiellonia Białystok, która do rundy wiosennej przygotowuje się w tureckim Side, w rozpoczynających się rozgrywkach może wystąpić bez jednego ze swoich czołowych piłkarzy - Hermesa.
Zawodnik, przychodząc do Jagiellonii z Korony Kielce, był podejrzany o czyny korupcyjne. W 2008 roku piłkarz Jagiellonii złożył oświadczenie przed ówczesnym prezesem Jagiellonii Ireneuszem Trąbińskim i trenerem Michałem Probierzem, że złożył wyczerpujące wyjaśnienia w prokuraturze we Wrocławiu na temat swojego pobytu w Koronie Kielce.

W czwartek Wydział Dyscypliny PZPN postanowił jednak nałożyć na piłkarza karę rocznej dyskwalifikacji. Zawodnik wciąż pozostaje na zgrupowaniu w Turcji i najprawdopodobniej odwoła się od tej decyzji do trybunału związkowego (po otrzymaniu pisemnego postanowienia). Do czasu prawomocnej decyzji będzie trenował i rozgrywał spotkania w barwach Jagiellonii Białystok. W przypadku podtrzymania decyzji przez związkowy trybunał, kontrakt z Brazylijczykiem zostanie rozwiązany.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

eryk iamosz
  • eryk iamosz
  • 05.02.2011 21:08

lato mafia

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.