• Źródło: Ekstraklasa.net
  • Data dodania: 2010-10-29 20:14

Z Białegostoku wszyscy wyjeżdżają „na tarczy”. Z jakim rezultatem z Podlasia wrócą piłkarze Janasa? Relacja NA ŻYWO ze spotkania Jagiellonii z Polonią Warszawa od 20 w Ekstraklasa.net!

Trwa druga połowa

(90') Jagiellonia wygrywa 6 mecz u siebie. Twierdza Białystok dalej nienaruszona. Za dzisiejszą relację dziękuje Szura Bartłomiej.

(90') Emocjonująca końcówka meczu w Białymstoku. Twierdza Białystok nienaruszona ??

(90') Brzyski nad poprzeczką

(90') 4 minuty doliczone a Polonia ma rzut wolny z 17 metrów !!

(85') GOL! Tomaszzzzzzzzzz Frankowskiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!! Franek pozostawiony bez opieki w polu karnym Przyrowskiego spokojnie pokonuje bramkarza Polonii.

(84') Gancarczyk obok słupka

(81') Bruno z ostrego kąta mało nie zaskoczył Sandomierskiego

(79') Kupisz, Kupisz....broni Przyrowski

(75') Kwadrans do końca a trener Probierz nerwowy jak zawsze ;-)

(73') Potworne zamieszanie w polu karnym Przyrowskiego. Strzelają Grosicki, Frankowski ale obrona Czarnych Koszul wyjaśnia w końcu akcję

(71') Drugie 45 minut jeszcze bardziej rozczarowuje jak pierwsza połowa. To nie hit a kit tej kolejki jak do tej pory

(68') Brzydki i nudny fragment meczu

(65') Gra toczy się od dobrych 5 minut od pola karnego do pola karnego bez strzału. Dopiero przed momentem po główce Grosickiego piłka przechodzi koło słupka

(60') Witamy Frankowskiego, któremu zostało 30 minut spotkania

(59') Mierzejewski kolejny raz z daleka uderza piłkę. Róg dla Polonii

(57') A do wejścia szykuje się Franek łowca bramek :) Panie Janas...

(54') Przyrowski musiał wybijać piłkę na aut atakowany przez Grosickiego

(51') Pierwszy strzał na bramkę Burkhardta. Broni Przyrowski. W rewanżu Sandomierski radzi sobie ze strzałem Mierzejewskiego

(50') Seria dwóch rzutów rożnych dla gości

(48') Jagiellonia w ataku pozycyjnym. Druga połowa zaczyna się podobnie jak pierwsza część

(46') Goście zaczynają

(45') Pierwsza połowa kończy się wynikiem 0:0

(45') 60 sekund doliczone

(44') Na 16 metrze Przyrowski łapie piłkę

(42') Lato uderza z 20 metrów, Przyrowski wypuszcza piłkę pod brzuch i tylko szczęściu bramkarz Czarnych Koszul może zawdzięczać, że po raz drugi zdążył złapać piłkę

(41') Końcówka pierwszej części meczu. Spotkanie po pierwszych 41 minutach jak do tej pory rozczarowuje odrobinę

(38') Pięknym zwodem Smolarek minął Hermesa ale na 16 metrze zamiast strzelać podaje piłkę i akcja zostaje rozbita przez obronę

(37') W dogodnej sytuacji nie trafia w piłkę Grosik a kontrataku faulowany Smolarek i wolny dla Polonii

(36') Faul na Cionku na linii 5 metra przed bramką Sandomierskiego

(34') Smolarek do Sobiecha, były piłkarz Ruchu wychodzi sam na sam ale zamiast strzelać próbuje podawać do Mierzejewskiego i wracający Cionek wybija piłkę

(32') 60-40 w posiadaniu piłki dla gospodarzy ale nic z tego nie wynika jak do tej pory

(30') Artur Sobiech brzydkim wślizgiem atakuje Cionka i dostaje żółtą kartkę

(28') Mierzejewski z wolnego w ręce Sandomierskiego

(27') Po pierwszym fragmencie gdy dużo się działo w spotkaniu teraz wieje nudą. Polonia mądrze się broni a Jaga nie ma pomysłu na sforsowanie tego muru.

(23') Moment bardzo brzydkiej i niedokładnej gry

(21') Grosicki znów przed szansą ale piłka do niego nie dociera

(20') Trałka rewanżuje się strzałem z 20 metrów. Interweniuje Sandomierski

(19') Lato podaje na 11 metr do Grosickiego ale "Grosik" strzela za lekko. Ale pierwszy celny strzał odnotowany

(18') Groźnie pod bramką Polonii - Jodłowiec na róg

(18') Pierwsza akcja Jagi lewym skrzydłem w tym spotkaniu. W akcji Kupisz

(17') Makuszewski po starciu z Brzyskim domaga się wolnego ale sędzia karze zaczynać od bramki

(15') Bruno podaje niebezpiecznie do Smolarka ale Sandomierski dobrze sobie radzi z tym zagraniem.

(14') Przed chwilą swoje szanse mieli Smolarek i Mierzejewski. Polonia w ostatnich minutach odgryza się gospodarzom

(11') Powtórka rożnego

(10') Pierwszy rzut rożny dla Polonii

(9') Pierwszy raz w tym meczu akcja na połowie gospodarzy

(8') Prawa strona gospodarzy jest niezwykle aktywna, Polonia z tej strony ma najwięcej obaw

(6') Grosicki ponad bramką Przyrowskiego oddaje strzał

(4') Polonia w defensywie, gospodarze w natarciu

(3') Atak pozycyjny i pressing gospodarzy

(2') Sobiech nie dochodzi do piłki. Broni Sandomierski

(1') Nie opanował piłki w bocznym serwisie Makuszewski.

Zaczynają gospodarze.

(-1') Chóralne śpiewy na trybunach kibiców gospodarzy a na stadionie trwa losowanie stron.

(-1') Już za chwilę początek spotkania - piłkarze już na murawie.

(-8') Już tylko 8 min dzieli nas od rozpoczęcia tego ciekawego miejmy nadzieję meczu.

(-16') W barwach Polonii jeszcze do niedawna gracz drużyny Probierza Bruno - jakie informacje przekazał trenerowi Janasowi?

(-19') Michał Gliwa, Piotr Dziewicki, Janusz Gancarczyk, Łukasz Teodorczyk, Daniel Gołębiewski, Jakub Tosik, Łukasz Piątek

(-20') Jakub Słowik, Mariusz Gogol, Mladen Kašćelan, Igor Lewczuk, Franc Leopold Essomba Tchoungui, Przemysław Trytko, Tomasz Frankowski, Marcin Burkhardt - rezerwowi gospodarzy

(-20') Poznaliśmy składy obu drużyn. W Jagiellonii Tomasz Frankowski tylko na ławce rezerwowych.