Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

29234 miejsce

Jagiellońska POINT, czyli nowa inwestycja w Kielcach

Kielce jako zaniedbane miasto przechodzi powoli do historii. Od pewnego czasu dużo się tutaj dzieje. Nowe inwestycje, nowe budynki i nowe idee. Jedna z nowości to Jagiellońska POINT.

Jagiellońska POINT to luksusowy apartamentowiec, kolejny w Kielcach i pierwszy na osiedlu Czarnów. Budowa rozpoczęła się we Wrześniu 2009, a jej koniec przewiduje się na wrzesień 2010.

Duży inwestor / Fot. Tomasz KorbelInwestorem tego przedsięwzięcia jest doświadczona firma Volumetric Real Estate Sp. z o. Ma ona kilkunastoletnie doświadczenie na rynku w Polsce, Hiszpanii, Francji, a także na Węgrzech, w Rumunii i Chinach. W naszym kraju najwięcej inwestycji dokonuje w Warszawie. W Kielcach oprócz Jagiellońska POINT, buduje również apartamentowiec na ul. Solnej.

Nowoczesne rozwiązaniaJagiellońska POINT to 10-piętrowy wieżowiec, wyposażony w recepcję, monitoring oraz zimowe ogrody. Będą tam 92 mieszkania o powierzchniach od 34 do 130 m kw. Na ostatnim piętrze przewidziana jest budowa dwóch penthausów. Każdy z nich będzie miał pow. 130 m kw. oraz dwa przestronne tarasy. Rozkłady mieszkań można dokładnie obejrzeć na stronie głównej obiektu pod tym adresem: www.jagiellonskapoint.pl/mieszkania.php. Oprócz rozkładów możemy również podziwiać ewentualne widoki z okien z poszczególnych mieszkań i pięter.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.