Facebook Google+ Twitter

Jagna Marczułajtis-Walczak gościem programu OstryDyżurPolityczny

"Gdy dowiedziałam się, że ministrem sportu zostanie Joanna Mucha nie ukrywałam swojego zaskoczenia" - mówi Marczułajtis-Walczak. Na pytanie - czy zgodziłaby się zastąpić Muchę na stanowisku ministra, odpowiada: "nie mówię, ani nie, ani tak"

Karol Andrzejewski i Jagna Marczułajtis-Walczak / Fot. fot.Mistrzyni i wicemistrzyni Europy w snowboardzie, uczestniczka Tańca z Gwiazdami, brała udział w sesji dla magazynu CKM, gościnnie wystąpiła w serialu Magda M. - dziś jest Posłanką na Sejm VII kadencji oraz przewodniczącą Komitetu Aplikacji „ZIO - Kraków 2022” - Jagna Marczułajtis-Walczak, była gościem Karola Andrzejewskiego w programie Ostry Dyżur Polityczny.

Rozmowa o drodze od sportu do polityki, wpadkach minister Joanny Muchy, a także kandydaturze Krakowa w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2022 oraz szansach Polaków na medale podczas ZIO 2014 w Soczi.

Ostry Dyżur Polityczny – to nowość w polskim Internecie. Program publicystyczny, który udowadnia, że polityczne dyskusje toczą się nie tylko w studiu wielkich stacji telewizyjnych czy rozgłośni radiowych. Celem programu jest pokazanie, że politycy są bliżej - niż nam to się wydaje. Każdy z nich powinien być dostępny dla swoich wyborców podczas dyżuru poselskiego. Postanowiłem to sprawdzić, dlatego z kamerą i serią pytań odwiedzam ich w biurach poselskich – zapraszając na Ostry Dyżur Polityczny.

Znajdź nas na:
Facebook - zalajkuj
Twitter - tweetnij
YouTube - subskrybuj

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.