Facebook Google+ Twitter

Jak budziła się Moc? Zobacz wideo pokazujące, jak powstawał film "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy"

W sieci można zobaczyć krótki klip pokazujący kulisy powstawania filmu "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy"

 / Fot. materiały prasowePolscy fani tej kultowej serii mają na pewno odliczają dni do daty 18 grudnia. To wtedy w naszych kinach pojawią się "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy". Twórcy superprodukcji podtrzymują zainteresowanie. Niedawno w sieci pojawił się nowy film, ukazujący kulisy produkcji filmu.

18 grudnia to data szczególna dla wszystkich fanów "Gwiezdnych Wojen" w Polsce. Tego dnia na ekrany wchodzi najnowsza część tej legendarnej serii, pt. "Przebudzenie Mocy". Tymczasem w internecie pojawił się klip, w którym możemy zobaczyć od kuchni pracę filmowców.

W krótkim filmie możemy także usłyszeć co dla młodego pokolenia aktorów, wychowanych na serii George'a Lucasa, co znaczy dla nich występ w "Gwiezdnych Wojnach". Poza tym będziemy mogli przyjrzeć się m.in imponującym statkom kosmicznym. Światowa premiera filmu już w najbliższy czwartek.

W najnowszej części sagi na ekranie zobaczymy aktorów znanych z pierwszych filmów, m.in. Harrisona Forda (Han Solo), Carrie Fisher (Leia Solo) czy Marka Hamilla (Luke Skywalker). Oprócz nich w filmie pojawią się Daisy Ridley oraz John Boyega(aip)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.