Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

900 miejsce

Jak dbać o miłość, jeśli nie masz czasu?

Jak dbać o miłość, jeśli nie masz czasu na częste spotkania? Pracujesz, studiujesz, wyjechałeś? Na pierwszy rzut oka spory problem, ale można temu zaradzić, by miłość nawet w tym momencie kwitła.

 / Fot. ronymichaud/pixabay.comSkype, sms, telefon
Na wysłanie krótkiego sms-a, na pewno wystarczy Ci czasu, nawet jeśli pracujesz, studiujesz czy sprzątasz mieszkanie. Jeśli znajdziecie więcej wolnego czasu możecie też zadzwonić czy porozmawiać przez Skype'a. To bardzo ważne, w poważnym związku polecam Skype'a, ponieważ zobaczycie się, porozmawiacie "prawie na żywo". Ważne byście robili to dosyć często, ponieważ jest to pewnego rodzaju sygnał, że zależy Wam na waszej drugiej połówce.

Dużo czułych gestów
W związku bardzo ważne jest, by okazywać sobie uczucia. Jak to wygląda? Pocałunek na dobranoc, na pożegnanie, wspólny spacer po parku trzymając sie za ręce, przytulanie się itd. Może wydawać się, że to tylko drobiazgi, ale właśnie te stosunkowo "mało istotne sprawy" moga zaważyć na waszej miłości. Okazujcie uczucia jak najczęściej, nawet gdy nie macie za dużo czasu. Pocałunek, przytulenie nie wymaga zbyt wiele wysiłku.

Jak najwięcej rzeczy razem

Starajcie się robić jak najwięcej rzeczy razem. Możecie przygotować wspólnie kolacje, pójść na spacer, posprzątać, obejrzeć film, wyjechać na wakacje i wiele innych czynności. Dzięki wykonywaniu wszystkiego razem zdecydowanie zbliżycie się do siebie i jeszcze bardziej pokochacie oraz zbudujecie niezbędny fundament do rozkwitania miłości.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: seks związki


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.