Facebook Google+ Twitter

Jak dobrze wypromować swój region?

Czy polskie województwa są dobrze promowane? Czy istnieje jakiś niezawodny spoób na ich skuteczne wypromowanie? O tym w programie "O co chodzi? - komentarz dnia" już dziś na antenie Patio TV.

Materiały prasowe / Fot. Patio TV"Magiczny Kraków", "Zakochaj się w Warszawie", Gdynia - moje miasto" czy "Wrocław - miasto spotkań". To tylko kilka przykładów haseł, jakimi przyciągają polskie miasta. Jednak promocja polskich regionów czy miast nie ogranicza się do przyciągania słowem.

Wrocław dwa lata temu przyciągnął festiwal Era Nowe Horyzonty. Głównym założeniem tej imprezy jest prezentacja kina artystycznego i niekonwencjonalnego. Natomiast Łódź - miasto czterech kultur, od ośmiu lat gości Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Plus Camerimage. Jest to największy na świecie festiwal filmowy poświęcony sztuce operatorskiej. Idąc dalej. Polskie góry takie jak Tatry czy Sudety, znane są z malowniczych krajobrazów.

Ale czy oprócz skutecznych haseł oraz wielkich imprez, są inne np. niekonwencjonalne sposoby na promocje polskich regionów? Jak zawsze pojawia się pytanie: O co chodzi... Po raz kolejny o 18.30 zada je Przemysław Naze. Gościem dzisiejszego wydania programu będzie Przemysław Andrzejak, dyrektor Departamentu Promocji Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi.

Oprócz rozmowy z gościem, widzowie będą mogli zobaczyć sondę uliczną. Pytaliśmy dziś przechodniów m.in. o to, w jaki sposób można promować regiony.

Wiadomości24.pl na antenie Patio TV


Jak zwykle w drugiej części programu "O co chodzi - komentarz dnia" pojawią się najświeższe informacje i ciekawostki z serwisu Wiadomości24.pl. W dzisiejszym wydaniu przedstawi je Kuba Karykowski.

***
"O co chodzi? - komentarz dnia" to program publicystyczny nadawany "na żywo" od poniedziałku do piątku, o 18.30 w ogólnopolskiej telewizji Patio TV.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.